XENON YAPAN BİR YER HAKKINDA DANIŞMA

teaman53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şöyle bir yer buldum belkide burda gördüm sitenin ismini tam hatırlamıyorum mercek xenon takıyorlar 850 tl fiyat verdiler telefonda sorduğumda bilen yaptıran varmıdır acaba.
http://www.merceklifar.com/

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: XENON YAPAN BİR YER HAKKINDA DANIŞMA

Önce irtibata geçip farların zor açıldığını belirtin daha önce J kasa için yapıp yapmadıklarını bir sorun bence deney kurbanı olmayın J kasa tecrübeleri varsa hallederler

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Önce irtibata geçip farların zor açıldığını belirtin daha önce J kasa için yapıp yapmadıklarını bir sorun bence deney kurbanı olmayın J kasa tecrübeleri varsa hallederler

Astra için yapıyorlar ama madmax50'ninkiler kadar kaliteli değil. Mercekler fardan dışarıya taşacak gibi duruyor.

teaman53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yapılan Astraların resimleri var.Söküp takabiliyorlardır.Evet Madmax'ın xenonlar daha güzel :)

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mercek olayını bilmem ama benimde farlar açılıp içi karartıldı öyle büyük bi zorluğuda yok açmak için

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Sözkonusu firma uygulama fotoğraflarında Çin işi mercek kullanılmış eğer oem mercek kullanmıyorlarsa uzak durun. Çin mercekler küçük çaplı kalitesiz ürünlerdir, bixenon ünitesi kısa sürede bozulabilir. Perde hızı çok yavaş olduğu için Bmw, Mercedes gibi çakar selektör atamazsınız. Montajı çok kolay olduğu için tercih ediliyor.

Benim tavsiyem yeni nesil oem yani çıkma merceklerdir, 2010-2013 kazalı lüks araçlardan sökülüp satılan Hella, Valeo gibi kaliteli merceklerin aydınlatması çok iyidir, kesilme çizgileri düzdür, perde hızları yüksek olduğu için selektörler çok hızlıdır. Mercekleri kısa sürede kararmaz. Bu merceklerin montajı zordur ama sonuçta Bmw standartlarında bir aydınlatma alırsınız.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu yapılan uygulamalar muayeneden geçiyor mu?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

gradient link' Alıntı:
Bu yapılan uygulamalar muayeneden geçiyor mu?
Mercek üzerindeki ampul sökülere eski ampul takılıyor, muayenede ayarsız far olarak geçiyor.