Yakıt Sizce Fazlamı ?

arcatoprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben otomatik 1.6 astra g kullanıyorum... 11,5 litrenin altına düşemedim... çevremdeki tüm otomatik astralar da aynı...

cutheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 düz vites 2 türlüde deniyorum ekonomik kullanınca 14.5 yakıyo basarsam 17 - 18 civarı

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.8 düz vites 2 türlüde deniyorum ekonomik kullanınca 14.5 yakıyo basarsam 17 - 18 civarı
malesef çok yüksek değer normal kullanım için. bence uzman birine gösterin motoru komple. hem sorunu öğrenmiş olursunuz, hemde motorun sağlığı hakkında herşeyi öğrenmiş olursunuz, olası bi problemi var mı yok mu çıkar hepsi ortaya

psidia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekonomik kullanımla 14,5 bir hayli fazla gibime geliyor. Tamam yol şartları etkiler ama bu kadarı da ?????? ben konya ile ısparta trafiğinde farklı değerler elde ediyorum ama bu değerlere ulaşamadım çok şükür.Şehir içi kullanımım çok kısa sürmez.Siz çok kısa mesafelerde kullanıyorsanız bunun yakıtı artırdığını söylüyorlar

cutheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese cevaplarndan dolayı teşekkür ederım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunun normal yanı yok 1.8tfsi a5 coupe var bizde o araç bu kadar yakmıyor.. şehir içi olsada fazla..

bence aracını bir servise sok komple bir check etsinler makinaya soksunlar motoru kontrol etsinler güzelde bir bakım yaptır derim..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astra g 1.4 ile ortalama 13-14lt yaktığım zamanları hatırlıyorum.gündüzleri hafif rampa yukarı, akşam da iş çıkış trafiğinde.o yüzden mecbur gaza bastığımda ortalama uçuyordu sizde de benzer bir durum söz konusu olabilir mi.

cutheart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mecburen servise giricek araç neyi varsa artık yaptırıcaz yolu yok

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mecburen servise giricek araç neyi varsa artık yaptırıcaz yolu yok

bence araçta bi sorun yok...
benzin pahalandı diye araçlarınızda sorun aramaya başlamayın sorun başka yerde...
benim araç 1.6 16 valf 106 beygir artvinde şehir içi kullandığımda 12 litreyi geçiyor normalde 7-8 litre yakarken ..

Son düzenleme: