Yakıt Tercihiniz ! Benzin mi,Dizel mi ?

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilmem farkında mısın çoğu mesajında opel öyle opel böyle. sat kurtul o zaman. napalım seni tatmin etmiyosa. ferrari filan al artık.
sana katılıyorum madem bu kadar sıkıntın var sat opeli git bi vw alda bak neler geliyor başına.Almanyanın en dirayetlivedayanıklı arabası opeldir orda alman çiftçileri bu ve daha düşük gelirli halk sağlam ve arıza çıkarmıyor diye opeli tercih eder ama arkadaş opele sadece binmiş merak edip bakmamış nedir necidir die.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin araban sanki 1000 kg adaş:)...

ya denemekte fayda var tabii;)...

2.0 motorlar pek verimli değil kabul ama sonuc 2.0 işte:)...
sen dene bakalım bi güzel bi anı olarak kalır en azından aklında en güzel yanı odur zaten;)...
sonucuda özelden bekliyorum....

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samet abi bizim araba 1050 kilo ama sonuç gerçekten şık olacak gibi, eğlenceli bi karşılaşma olucak benim açımdan evet geçsemde geçilsemde bu işler başka zevk veriyor dediğin gibi güzel bir anı olarak kalır aklımda

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bakalım görücez sonucu:)....

onu gectikten sonra sakın bana yaklaşıyım filan deme:D:D

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana katılıyorum madem bu kadar sıkıntın var sat opeli git bi vw alda bak neler geliyor başına.Almanyanın en dirayetlivedayanıklı arabası opeldir orda alman çiftçileri bu ve daha düşük gelirli halk sağlam ve arıza çıkarmıyor diye opeli tercih eder ama arkadaş opele sadece binmiş merak edip bakmamış nedir necidir die.
İyi, tatmin olmuş birilerini daha görebilmiş olmak sevindirici doğrusu , annem de çok memnun opelden.

İyide sen motoru çok zorluyosun. 3. viteste 120 yanılmıyorsam minimum 5500 devir olması gerekir. kitapçıkta 2.000 devir ile 3.000 devir arasında kullanılmalı yazıyor. normal kullanımda zaten 5.000 devire 6.000 devire ihtiyaç duyulmaz.

Benim arkadaşımın kız kardeşi opel de satış temsilcisi. Geçenlerde bir dostuna Corsa D CDTi 90 beygir verdiler, bu bey çorlu'da oturuyor, adam yenibosnadan aracını alıyor , eve dönmek için depoyu doldurup TEM gişelerinde çıkıyor yaklaşık 25 km sonra orada kalıyor bir daha da araç çalışömıyor , 2 aydır da yedek yakıt pompasıyla ilgii parçanın gelmesini beklemekte serviste yatarak bekliyor, bu beye de gidip ferrari almasını söyleyelim mi? Ya da araban seni bir gece mesela kilyosta konsere gittiğinde geceyarısı geri getirmemeye karar verdiğinde aynı şekilde yanıtlar verebilecek misin çok merak ettim?

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arkadaşımın kız kardeşi opel de satış temsilcisi. Geçenlerde bir dostuna Corsa D CDTi 90 beygir verdiler, bu bey çorlu'da oturuyor, adam yenibosnadan aracını alıyor , eve dönmek için depoyu doldurup TEM gişelerinde çıkıyor yaklaşık 25 km sonra orada kalıyor bir daha da araç çalışömıyor , 2 aydır da yedek yakıt pompasıyla ilgii parçanın gelmesini beklemekte serviste yatarak bekliyor, bu beye de gidip ferrari almasını söyleyelim mi? Ya da araban seni bir gece mesela kilyosta konsere gittiğinde geceyarısı geri getirmemeye karar verdiğinde aynı şekilde yanıtlar verebilecek misin çok merak ettim?[/quote]
ona bakarsan benim eniştem sıfır clio aldı 1 ay bindi arabaya ve sonra yolda birden su kaynattı hiç bişey yokken renault firması arabaya fabrika çıkışında radyatörün yan kısımlarını kaynak yapmayı unutuyo ve o araç fabrikadan o şekilde çıkıp satışa sunuluo bunuda bi alıyoz yani bu tip fabrika hataları her yerde her markada oluyo biraz eskiye baktığımızda mercedes otobüsler yanıyodu her gün otogarda buna nedemeli markaysa marka kaliteyse kalite sonuçta kul yapımı arkadaşlar insan ölüyor söylediğim gibi memnun olmayan satar opelini ferrarimi alır şahinmi alır bilmem...:alkis: :alkis: :alkis:

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi, tatmin olmuş birilerini daha görebilmiş olmak sevindirici doğrusu , annem de çok memnun opelden.

Benim arkadaşımın kız kardeşi opel de satış temsilcisi. Geçenlerde bir dostuna Corsa D CDTi 90 beygir verdiler, bu bey çorlu'da oturuyor, adam yenibosnadan aracını alıyor , eve dönmek için depoyu doldurup TEM gişelerinde çıkıyor yaklaşık 25 km sonra orada kalıyor bir daha da araç çalışömıyor , 2 aydır da yedek yakıt pompasıyla ilgii parçanın gelmesini beklemekte serviste yatarak bekliyor, bu beye de gidip ferrari almasını söyleyelim mi? Ya da araban seni bir gece mesela kilyosta konsere gittiğinde geceyarısı geri getirmemeye karar verdiğinde aynı şekilde yanıtlar verebilecek misin çok merak ettim?

95 yılından beri opele biniyoruz 3 modelinede. vectra, astra, corsa. daha bugün yarı yolda kaldım evet haklısın. ama naparsın farları açık unutunca akü bitmiş.

duman_42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sadece Opel'mi yolda kalıyor diğerlerinde arıza gidericimi var anlamadım doğrusu