Yan ayna led uygulaması yardıımm!!

Bekofresh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi gunler.aracimin yan aynalarina led aydinlatma yapmak istiyorum.elektrik ustasi tanidigim yapacak fakat hangi malzemeler gerekiyor yaptiran ve anlayan buyuklerime sormak isterim

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Led olarak arkadaşın verdiği linkteki ledler tam ayna altlik bence. Bu ledlerden bulup alın. Baska ne lazım sorusunun cevabı işi yapacak ustada. Kabloyu nasılggeçirecek nerden enerji alacak ona göre malzeme değişir. Kek tarifi gibi belli malzemeleri olan bir işlem değilki şu şu diye sıralansın.
Led seçiminiz bu şekilde Power led olsun. Ledleri aalıp elektrikçi ye gidin.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ledleri siparis ediyorum en kisa zamanda o zaman

ben ayak aydınlatma için http://www.ebay.com/itm/2X-9W-LED-D...Signal-Lamp-/391222963417?hash=item5b16b4acd9 bunlardan kullandım araç içinde. delik açıp bunu deliğe sokuyorsunuz ve kenarındaki metal tırnaklar sayesinde sorunsuz oturuyor açtığınız deliğe. yapıştırma falan gerekmiyor ve arkaya doğru çokda yer kaplamıyor.. gittigidiyor tarzı sitelerde yine aynı isimle aranırsa belki bulunabilir.yada 1 ay sürmeden ebaydende postayla gelebiliyor.
aldıklarımın ışık değeri oldukça yüksek fakat üzerinde yazan kadar elektrik çekmiyor. bence yeterli.
kapı içi elektrik içinse kapılar açıldığında yansın istiyorsanız cam elektriğinden artı alınıp şasede kilit switcinden alınabilir eğer aracınızın kilit switci - ise.... elektrikçi halleder işi biliyorsa...
ayna altına montaj yaptırırken birer tanede kapı döşemesinin alt kısmına yere bakacak şekilde yaptırın kapıyı açtığınızda yeride aydınlatır...sadece bir fikir...

Bekofresh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ayak aydınlatma için http://www.ebay.com/itm/2X-9W-LED-D...Signal-Lamp-/391222963417?hash=item5b16b4acd9 bunlardan kullandım araç içinde. delik açıp bunu deliğe sokuyorsunuz ve kenarındaki metal tırnaklar sayesinde sorunsuz oturuyor açtığınız deliğe. yapıştırma falan gerekmiyor ve arkaya doğru çokda yer kaplamıyor.. gittigidiyor tarzı sitelerde yine aynı isimle aranırsa belki bulunabilir.yada 1 ay sürmeden ebaydende postayla gelebiliyor.
aldıklarımın ışık değeri oldukça yüksek fakat üzerinde yazan kadar elektrik çekmiyor. bence yeterli.
kapı içi elektrik içinse kapılar açıldığında yansın istiyorsanız cam elektriğinden artı alınıp şasede kilit switcinden alınabilir eğer aracınızın kilit switci - ise.... elektrikçi halleder işi biliyorsa...
ayna altına montaj yaptırırken birer tanede kapı döşemesinin alt kısmına yere bakacak şekilde yaptırın kapıyı açtığınızda yeride aydınlatır...sadece bir fikir...
Cok tesekkur ediyorum veridiginiz bilgiler icin.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...runtu-sistemleri-eagle-eye-tv-227491354/detay
Bu urunu buldum bunu siparis etmeyi dusunuyorum