Yardımmm İlk kez otomatik araç alıcam yardımm edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Han4ever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam beyin yandı valla pşyasa da temiz araba bulmak zor piyasa pahalı limitim en fazla 43000 fiesta i20 kimse önermio jazz bütçem yetmiyo 2011 2012 1.4 comfortline polo ile 2013 2014 corsa 1.4 enjoy arasında gidip geliyorum aldıktan sonra masraj çıkartmaması önemli motor şanzuman sağlam olmalı bu araçlar hakıı da bilgisi olan varsa yardım etsin

Jazz bütçem yetmiyor demişsiniz ama biraz model düşürerek alabilirsiniz. Arkadaşım 4 yıldır 2008 model f1 şanzuman kullanıyor ve bakım harici sadece bir tane motor kulağı değişti. Hiç masraf çıkarmadı. Yakıtı az, masrafı az ikinci eli çok kuvvetli. 27.000tl ye almıştı. Şuan 33.000tl civarı. Düşük km bulursan yılı çok önemli değil. Şanzıman değişikliğine gidip tekrar geri dönmüşlerdi. Düşünürsen araştır biraz.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajli corsalar euro5 oldugu icin lpg'ye tam uyumlu degil yani subap sorunu cikabilir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Ya lpg ye nasil uyumlu degil kulaktan dogma bilgilerle insanlari yanlis yonlendirmeyelim lutfen , subap erimesi her aracta mevcut , onemli olan duzgun lpg ayari yapilmasi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya lpg ye nasil uyumlu degil kulaktan dogma bilgilerle insanlari yanlis yonlendirmeyelim lutfen , subap erimesi her aracta mevcut , onemli olan duzgun lpg ayari yapilmasi.

Orasi oyle de forumda bu olaylarin detayini bilmeyenler oldugu icin uyumlu diye soylendiginde kafasina gore bi yere montaj yaptirip, uyumlu dediniz araba ariza veriyor diyor :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orasi oyle de forumda bu olaylarin detayini bilmeyenler oldugu icin uyumlu diye soylendiginde kafasina gore bi yere montaj yaptirip, uyumlu dediniz araba ariza veriyor diyor :)

Tabikide sizde haklisiniz fakat forumlardan okudugum bilgilerle GDI motora LPDI kit montajindan baska bir montaj yapilamadigina (5-6 bin tl) ulasabilmistim hatta onlarda henuz sorunluymus :) ama lpg ustama gittigimde 2.250 TL ye (pazarlik yapmadim henuz) sirunsuz bir atiker kit montaji yapabilecegini soyledi. Yani diyecegim o ki bazi kisiler, yanlis montaj yuzunden uyumsuz falan diyorlar fakat hic alakasi yok ...

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabikide sizde haklisiniz fakat forumlardan okudugum bilgilerle GDI motora LPDI kit montajindan baska bir montaj yapilamadigina (5-6 bin tl) ulasabilmistim hatta onlarda henuz sorunluymus :) ama lpg ustama gittigimde 2.250 TL ye (pazarlik yapmadim henuz) sirunsuz bir atiker kit montaji yapabilecegini soyledi. Yani diyecegim o ki bazi kisiler, yanlis montaj yuzunden uyumsuz falan diyorlar fakat hic alakasi yok ...

Aynen oyle, montaji yapan guvenilir bi yer olduktan sonra sorunsuz kullanilir

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
22500 TL ye LPG li 2000 model 2.5 v6 omega aldım 3000 TL de genel bakımını yaptım şimdi paşalar gibi kullanıyorum araç alırken insanın bazı kıstasları olmalı kulaktan kulağa yayılan söylentilerle,o sunu dedi bu bunu dedi gibi kararsızlıklarla araç alınmaz mesela ben konforu ve gücü seviyorum o sebeple bütçeme en uygun olan omegayı aldım açıkçası keyfime de diyecek yok önceki aracım calibraydı 8 sene kullandım ondan da cok memnundum he millete sorsanız aman aman aklını mı kaybettin bu araçlara para verilir mi derler :D şu an omegamı insignia ya bile değişmem o derece memnunum sizin için ne alırsanız alın hayırlısı olmasını dilerim...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ben olsam aynı marka model araç alacaksam şayet yuksek model düşük versiyonunu alacağıma birkaç yaş ufak ama full olanını alırım cunku düşük versiyonlarda sadece konforla alakalı şeyleri eksik yapmıyorlar birçok malzemeden de ucuza kaçıyorlar

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey size katılıyorum yüksek model almaktansa biraz düşük alıp ful almak daha mantıklı. Bu aralar kafam mercedes C200 e takıldı. önümüzdeki yıl vectramı satıp 2003 civarı C200 alcam inşallah. Şimdiden araştırmaya başladım bile.

adk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
43000 varsa astra h al iki yaşında temiz bulursun.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olur inşallah, sonuçta mercedes amblemi yeter, mercedesi olupta şikayetçi olana hiç rastlamadım açıkçası,benimde ömrüm yeterse omegadan sonra ya vito vip alacağım ya da 7.40,7.50 BMW şimdilik hayallerim bunlar ama tekrar ediyorum omegamdan da konfor, güvenlik,sürat,donanım olarak çok memnunum benim diyen lüx araçlara rahat kafa tutacak tarzda yapılmış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...