Yarın aracın devrini alıyorum. Fikirleriniz benim için önemli.

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen vereceğin 1000 - 2000 tl fazla paraya hiç acıma baksana arabanın duruşu bir harika bunlarda çok önemli ben çok kişi bilirim arabayı ucuza alıp araba parası kadar zarar edenleri

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlardan pek haberim yok ama arabayı keyifle kullanıp içine sinmek onu ucuza almaktan çok daha önemli bence

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel ve temiz araç gerçekten.Fiyatta normal.Doğru tercih yapmışsınız.

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende seninkinin aynı rengi simşek gri 2004 enjoy var sanırım o rek seçeneği 2003 te cıktı ama genede tam emin değilim.fiyata gelince ben 20750 ye almıştım nisan ayında seninkinde baya bir aksesuar var verdiğn fiyat gayet makul bence

erenilter

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
hayırlı olsun ancak fiyat yüksek görünüyor 22-23 liraya yeni kasa astra h var piyasada

wronderna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun araç çok güzel duruyor ama yinede bir ustaya göstermekte fayda var..bende bu yazın aldım 2003 elegance 17 500e.ustama gösterdim yalnız önden kazası var dedi.büyük bir kaza değilmiş çünkü arabamın hava yastıkları dahi patlamamış.şimdi keyifle kulanıyorum...tekrar hayırlı olsun...

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz, masrafsız ve Km. az olan arabaya herzaman 1-2 milyar fazla verilebilinir. Düşün ki arabayı ucuza alıp 2-3 milyar masraf yaptıktan sonra ne kıymeti kaldı..!! Bence araba güzel. Temizliğine göre de fiyatı uygun. Alırsanız güle güle kullanın.:)