yarın görüşecez müdürüm

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim öncelikle iyi akşamlar, eve gelirken 11110 km hızla 2 ay önce yolun altına yukarıdan gelen derenin devamı için beton köprü yapılmış sonra kapatılmış yamanmış yer vardı. yol şehirler arası yol bu arada.öncede çok geçtim iyiydi az önce gelirken tam araç geçiyorum 110 ile küttt diye boydan boya çökmüş bizim yama, arabada Vectra GT oldukça sert. içi yanıyor şu an yani anlayacağınız, yolda daha sonra ellerimi bıraktım direksiyonu iyiydi araba ama çok dertlendim. karayollarınada gideceğim yarın bizzat oldukça asabım bozuldu. ama benim arabada bakıtmam gereken yerler neresidir? jantlar lastikler, motor kulakları, süspansiyonlar vs vs neresi varsa lütfen acil yardım.

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden anlamadım hocam. anlık duygularla karışık olabilir ama bence yine herkesi bildiği türkiye yazıyor.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadas yolda giderken asfalt cökmesi olan yerden yani derin bir cukurdan gecmis araci küt diye sarsilmis simdi aracinda neler olabilir diye soruyor anladigim kadari ile

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ön takımı komple kontrol ediyorsun.lastiklerde balon varmı kontrol ediyorsun vede jantların çaplarınada bakıyorsun.benden bu kadar eklemek isteyen!

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım doğru rot balansçıya.Zaten normal ön takımcılar bile parça listesi için rot balanscıya gönderiyolar genelde.

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağ olasın nadir abi. şükür bizde birşey şu an arabada da yoktu eve gelene kadar eve yakındık doğrusu. içim karardı ya abi sorma yarın olsada bi bakıtsam bişey çıkmasa inş.