yayın duruşu..

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün corsa c aracıma vogtland yay taktırdım,bu yaylar orjinal yaylarına göre daha yumuşak,araba biraz fazla yaylanıyo,esniyo gibi geldi bana.sizce bu normalmi?birde bu esnemeyi biraz aza indirgemek için ne yapabilirim,yardımcı olursanız sevinirim.arka yayın araç üstündeki duruşu bu,baklalar birbirinin üstünde,bu şekil normalmi?

.

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk defa öle yay gördüm baklalar bu kadar üst üste binmiş.ben koni takmıştım onda bile 3 bakla binmişti üst üste sinir olmuştum doğal olarakta ses yapıyordu.aracınız yüklü iken yaylanma anında tak tak diye oturur ses yapar sölemesi benden.Ama yok yanlışın var diyen varsada saygı duyar yorumlarını dinlerim.Üst taraftanda sanki oturmamış geldi bana resimden gördüğüm kadarıyla...Sertleştirme konusu ise anca amortisörle olur sertlik ayarlı...Zaten kuralıda budur ya YAY+AMORTİSÖR.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım o yayların duruşunda kesinlikle bir problem var.. aracının üzerindeki yaylar sanırım vogtland ve delphi amortisörlerle kullanıyorsun yani amortisörlerin boylarıda o kadar kısa olamaz zaten.. bak ben sana benim aracımdaki duruşunu yollayım yayların..

Resim boyutu çok küçük kusura bakma..

img0026ast9.jpg

walla aklıma gelen şey senin amortisörlerinin kendini salmış olma olasılığı.. veya montajdaki bir hata!.. Bence biran önce baktırın..

Çok fazla bilgim yok o yüzden konuyu isterseniz teknik servis kısmına taşıyın ve sonuca daha rahat ulaşabilirsiniz!..

Aynı zamanda ankaralıymışsınız sitemizin sponsoru opel garaja gelin hem tanışmış oluruz hemde yaylara bi göz atarız.

Son düzenleme:

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk defa öyle duran bir yay gördüm. Kesinlikle bir problem var.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu yay ters takılmış olabilir mi?çünkü alttaki baklalar çok açık üsttekiler sıkışık.aracın dışardan görünümünde bi terslik var mı yeterince düşmemesi gibi?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birol bey bizim garaja getirebilecekmisiniz aracı?

getirin bi bakılsın bi terslik var ufak bi sorun için amortisörlerden olmayın:(

opelgarage.gif

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay düz duruyor..