Yazi Iptali Nasil Oluyor

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar aracımızın arkasındaki nikelajlı olarak bulunan opel astra yazılarını nasıl sökebiliriz ve altında kalan çift taraflı bantı nasıl alırız çıkardıktan sonraki kalan izi nasıl geçiririz bilginize:help:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağlam tırnak gerekiyor önce yazıları kaldırmak ve çizmeden kazımak için, sonra da kalanları halletmek için de temiz bir bez ve iyi bir cila... en azından ben öyle yaptım.

V

valveTRonik

Bilgi Girilmemiş
keskin bi bi maket bıçağıyla ayır ondan sonrada bi pasta cilayla kalan artıkları kolayca temizliyebilirsin.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinle sildim alttaki yapışkanı... çok güzel çıkarıyo.. önce bi tırmağınla çıkarabildiğin kadar çıkar... benzinle silirken dikkat et... kesinlikle bastırma... boya çıkıyo... yavaş yavaş sil..

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama yazılar iz bırakabilir haberin olsun sonuçda mesela aracın 2oo1 diyelim 5 sene öteki taraflar güneş kar v.s şeylerle karşılaşıo yazıların altı tertemiz güzel bi cila yapmanı tawsiye ederim bende çok azda olsa iz kaldı çünkü

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa_fb' Alıntı:
ama yazılar iz bırakabilir haberin olsun sonuçda mesela aracın 2oo1 diyelim 5 sene öteki taraflar güneş kar v.s şeylerle karşılaşıo yazıların altı tertemiz güzel bi cila yapmanı tawsiye ederim bende çok azda olsa iz kaldı çünkü

+1907 :good: :alkis: :good: :alkis:

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murry666 murat abi söylemişti ince dikiş ipliğiyardımıyla çıkarabilir
yapışkanını tiner veya benzin ile silipp
kalan bölgeyide cilalarsan süper olacak