Yazılım güncelleme

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yazılım güncelleme

O simdi asker link' Alıntı:
Opal-Opan-Opis bu üçünüde aradım güncelleme diye birşey yok diyolar. Eğer bizden birisi yaptırdıysa o kişinin adıyla giderim diye düşünmüştüm

Opal'la Opan'a bende sordum yok dediler. Danışmana abi gel beraber bilgisayara bağlayalım demek gerekiyor. Bu ay bakıma girecek araç bizzat başında duracağım illaki güncelleme vardır. Titremeler, sıkışık trafikte veya ani hızlanmalarda vites kararsızlığı ve teklemeler ve daha nice sorunlar, bunları güncellemeyle çözmeleri gerekiyor.

Arabamın resmen bir kişiliği var kafasına estiği gibi beni yönetiyor. Bir gün biniyorum, gaz tepkileri harika vites geçişleri süper "maşallah" diyorum. Ertesi  gün bindiğimde, abi bırak beni bugün otobüsle git okula diyor  :)

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

60bin bakimi icin bende opise ugrayacagim bu hafta veya birdahaki hafta o zaman soracağım bilgi paylaşımında  bulunurum

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar geçen hafta yağ bakımı yaptırdım  güncelleme yapıldı  ama ben bir fark hissetmedim  :)

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2013 Astra J 1.4T'ye güncelleme yapıp 2012 Astra J 1.4T'ye güncelleme yapmıyorsa benim anladığım şu o zaman ya 2013'lerde problem var yada 2013 öncesinin garantileri bittiği için güncelleme yapmıyorlar. 

enigma33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayrak link' Alıntı:
Arkadaşlar geçen hafta yağ bakımı yaptırdım  güncelleme yapıldı  ama ben bir fark hissetmedim  :)

Sn. Bayrak, güncellemeyi hangi serviste yaptırdınız? Ben de 2013 Enjoy AS sahibiyim de...

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enigma33 link' Alıntı:
Sn. Bayrak, güncellemeyi hangi serviste yaptırdınız? Ben de 2013 Enjoy AS sahibiyim de...

Merhaba güncelleme çorum  giray otoda yapıldı servis müdürü  müşterim  kontrolleri yapılırken yazılım güncelleme olduğunu söyledi ve güncelledi

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acaba forum yöneticileri opelsizasla adına yetkili bir ağızdan bu işin doğrusunu öğrenebilirler mi acaba ? Aynı aracaın 2012sinde güncelleme olmayıp 2013ünde güncelleme olması benim garibime gidiyor açıkcası.Tanıdık bir servis olmadıktan sonra düzgün bilgi edinilemiyor.

kurtlukaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cumartesi gunu serviste benim aracimin bakimini yapan kisiyi aradim opel ekin oto , sanzuman guncellemesi gelmis dedim haberiniz varmi , oyle bisey yok dedi , ama yaptiran arkadaslar var dedim hangi serviste yaptirdiklarinida soyledim , donus yapacagim size dedi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bonexxx link' Alıntı:
Acaba forum yöneticileri opelsizasla adına yetkili bir ağızdan bu işin doğrusunu öğrenebilirler mi acaba ? Aynı aracaın 2012sinde güncelleme olmayıp 2013ünde güncelleme olması benim garibime gidiyor açıkcası.Tanıdık bir servis olmadıktan sonra düzgün bilgi edinilemiyor.
Bu guncelleme olayi arac modeliyle alakasi yok arkadaslar servislerde araci cihaz baglayip gormeden bilemezler.
Araci cihaza baglayinca guncelleme varsa zaten belli oluyor.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gm güncelleme yapilacak araclarin sase numaralarini ve uygulanacak guncellemeleri servislere yollar. Araciniza dosya acarken ecars orogrami aracta yapilacak guncellemeler konusunda ekranda bilgi verir....