yedek anahtar yapımı

mustafaata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra b2 me yedek anahtar çıkarmak istiyorum anahtarcılar 300tl gibi rakam verdi. acaba daha ucuz bişekilde yaptıramazmıyız yada kumanda kısmını ve immobilizeri temin etsek opcom ile kendimiz kodlayamazmıyız?

cess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinali değilde kopyası olsun istiyorsan, immolu kopyalayan anahtarcılar çok var .fiyatı da 50 lira civarı.ben ankarada 40 küsüre yaptırmıştım.şimdi artmıştır.aslında anahtarcı sadece makineye sokup bekliyor ama onların makinesi çok pahalı.son sistemleri 20-30 bin lira

mustafaata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzaktan kumandası oluyormu? orjinal olması çokta önemli değil zira fiyat farkı fazla.

Rainbowx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bir anahtarcı bulursanız uygun bir fiyata halledebilirsiniz arkadaşında dediği gibi imooyu kopyalaması gerek ilk başta. O kumanda kısmını sanırım yapabilirler.

cess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek anahtarım vardı, ankara ya göreve gittiğimde sadece anahtarı götürerek yedeğini yaptırmıştım.şimdi yanlış hatırlamıyorsam kurtuluş ta merkezde hafif yukarı doğru giden bir cadde var (ismni unuutum, cadde de bir lise ve ptt vardı),o caddenin 50 mt yukarsında solda iş bankası vardı,(dedeefendi sokağının girişinde.) benim yaptırdığım anahtarcı bankanın çapraz karşısında.rahat bulursun.onun kopyalama cihazı yeni teknolojiydi.uzaktan kumandayı da hallediyordu sanırım..

cess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 liraya halletmiştim sanırım