Yedek parça kaporta boyama

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün çok ince bi zimpara( galiba değeri yüksek olanlardan ince tanecikli) almıştık onu denedim hemen tıkandı attım önce kalın sonra ince yapmam gerekir diye düşünüyorum doğru mu? Bi de inceyi kullanırken su mu dökmek gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olabilir fakat boya zamanı sprey boyanın zımpara ile güzel temizlenmesi lazım

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Az önce zimpara yaptım su zimparasiyla yalnız şu resimde görülen ince çizgi halindeki paslari çıkaramadım bunun bi yolu var mı tiner falan ise yarar mı? Yada pas sokucu yada bu şekilde macun cekilse ilerde çürükler ilerleme yapar mı? Çünkü çekiçlemeden dolayı bazı yerler girintili çıkıntılı
b5618b0548edfdaf4f0cc85f82451e42.jpg

RC0337

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Macun ve astar işinizi çözecektir pas ilerlemez

asduskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Macun ve astar işinizi çözecektir pas ilerlemez

Hocam teşekkür ederim mesajını çok geç gördüm ben hayatımda ilk defa macun " çekmeye çalıştım" sonuç aşağıdaki resimlerdeki gibi ustanın cektirdigi yerler zimparadan sonra belirmeye başladı şimdi bunların üstüne tekrar nokta nokta macun mu cekmeliyim yoksa böyle kalsın mı macun çeksem bu sefer o noktalar yüksekte kalacak zımparalasam meydana çıkıyor anlamadım bi de gördüğünüz gibi bazı yerler girintili çıkıntılı bu şekilde astar atsam mi yoksa aynı hizaya gelene kadar zimparaya devam mı etsem?

d773ab79813fab3c606e500b4c9e168f.jpg

e96dafcdadda591b658bf69237c4d252.jpg

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
her yer aynı olana kadar zımpara çekilmeli. gerekirse macun yeniden üstüne bir kat daha atılacak zımpara bir daha ama aynı olana kadar bu işlemler devam edecek. ta ki yüksekte kalan yerler diğer yerler ile aynı seviyeye gelene kadar.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dümdüz olmalı mantık bu.yoksa boyanınca çok çirkin olur.boyacının ustalığı orada belli olur zaten

Sony Z5 ile gönderildi