yeni 1.6 dizel astra

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: yeni 1.6 dizel astra

DarthWider link' Alıntı:
Astra bi-turbo bizde de satılaydı iyidi :)

Artık kaça gelirdi Allah bilir, 85e falan kaktırırlardı bize. MTV de çiçek gibi olurdu, yakıtta kar et devlet babaya 6 ayda bir havale çıkar.  (:)

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Artık kaça gelirdi Allah bilir, 85e falan kaktırırlardı bize. MTV de çiçek gibi olurdu, yakıtta kar et devlet babaya 6 ayda bir havale çıkar.  (:)

benim anlamadigim eger arac 1.6 litrenin altindaysa opsiyonlara otv %37; ustuyse ayni kasaya ayni opsiyon %80

ornegin

Yeni Mokka Enjoy ve Cosmo modeller (1.4) Sunroof 2.044
Yeni Mokka Enjoy ve Cosmo modeller (1.7) Sunroof 2.628

yada

Zafira Tourer 1.4 motorlu tüm modeller Premium Aydınlatma Paketi 3.066
Zafira Tourer 2.0 motorlu modeller Premium Aydınlatma Paketi 3.942

aynı bok aynı kasada farkli fiyatlar.

Bu da vergi sisteminde bize geçen.

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Artık kaça gelirdi Allah bilir, 85e falan kaktırırlardı bize. MTV de çiçek gibi olurdu, yakıtta kar et devlet babaya 6 ayda bir havale çıkar.  (:)

Buradan yatırıyoruz, oradan çıkıyor havale..

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni 1.6 dizel astra

Insignia NB / ST 1.6 lt motorlar ile Ergonomik Spor Deri Koltuk (Siyah) 4.210
Insignia NB / ST 2.8 lt motor ile Ergonomik Spor Deri Koltuk (Siyah) 6.916

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

zeybek35 link' Alıntı:
Buradan yatırıyoruz, oradan çıkıyor havale..

Yatırmasını bileceksin. ((:)

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

grsl822 link' Alıntı:
almanyada çıkış tarihi hakkında bir şey yazılmışmı acaba? derginin içeriğinde yazıyordur muhtemelen (örn: 2014 ün son çeyreğinde gelecek vb.. diye)görünüm oalrak eğer dergideki gibi biğr görünüm olacaksa ciddi bir makyajlama operasyonu geirecek araç, eğer böyleyse benim tahminim 2015 den önce gelmez, çünkü daha 2013 de makyajladılar. yok eğer makyajlama yapılmayacaksa, 2013 sonları 2014 ün ilk çeyreklerinde çıkabilir.

- 2013'tekine birak makyaj demeyi, ufak rutus bile demem ben. Aracin tipinde degisiklik yok cunku, bir iki cita ilavesiyle makyaj olmaz. Bu gelecek denen fotoya bakarsaniz suanki kasanin gercektende makyajlanarak tipte gozle gorulur degisiklige ugradigini gorursunuz, bu iste gercek makyaj olmus olur lakin berbat olmus, bu seferde makyaj fazla abartildigi icin astra j den sonraki kasa gibi bi sonuc alinmis

- 1.6 dizelin yeni kasa diye tabir edilen araca gelmesi bizim icin daha iyi olur, eski kasanin piyasasini dusurmez.

grsl822

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
- 2013'tekine birak makyaj demeyi, ufak rutus bile demem ben. Aracin tipinde degisiklik yok cunku, bir iki cita ilavesiyle makyaj olmaz. Bu gelecek denen fotoya bakarsaniz suanki kasanin gercektende makyajlanarak tipte gozle gorulur degisiklige ugradigini gorursunuz, bu iste gercek makyaj olmus olur lakin berbat olmus, bu seferde makyaj fazla abartildigi icin astra j den sonraki kasa gibi bi sonuc alinmis

- 1.6 dizelin yeni kasa diye tabir edilen araca gelmesi bizim icin daha iyi olur, eski kasanin piyasasini dusurmez.

haklısınız ama opel 2013 te kasayı makyajladığını söyledi. birkaç çıta, tamponlarda ufak tefek ayar, sis farına yapılan uafak tefek değişiklikleri makyaj adı altında sundular. onun için söylemiştim 2015 ten aşağı geleceğini zannetmiyorum 1.6 dizelin astraya. kişisel düşüncem ilk önce 2014 te insignia ile başlayacaklar. insignia makyaj operasyonuyla yeni motor seçenekleriyle gelecek. sonra astra ya uygulanacak. hatta biraz daha da ilerletirsek corsanın yeni kasasınında insignia ile astra yeni kasa arasında geleceğini düşünüyorum.

inşallah dediğiniz gibi astra yeni kasayla birlikte gelir astra. ama ne olursa olsun 2016 ya kadar geleceği kesin. :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Hiç sorma ya bizdeki devlet baba Emrah filmledindeki amca gibi, hiç affetmiyor :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Hiç sorma ya bizdeki devlet baba Emrah filmledindeki amca gibi, hiç affetmiyor :)

Ben daha ziyade habire gazozuma ilaç atılıyormuş gibi hissediyorum. (:)