Yeni araç almak için yardımlarınız :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
yutuba yaz görürsün :D

Harun Olsun Taştan Olsun :)) M5 Yeni Drift - YouTube

Adam bildiğin anormal heralde trafikteki insalarıda tehlikeye sokuyor bence yaptığı çok çok yanlış. Marifet Baba parasıyla M5 alıp drift atmakta değil Marifet emek veripte bunu trafiğe kapalı yerlerde yapmakta. Zaten bu adam Baba parası yemese o arabaya kıyamaz :) . Madem sen Harun Taştan diyorsun bende sana Ken Block diyorum.
DC SHOES: KEN BLOCK GYMKHANA TWO THE INFOMERCIAL - YouTube

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Düşünürseniz babamın Bursa'da kullandığı BMW 3.20D'yi verebiliriz. Detaylı bilgi için ekleyebilirsiniz; https://www.facebook.com/burakaya1

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düşünürseniz babamın Bursa'da kullandığı BMW 3.20D'yi verebiliriz. Detaylı bilgi için ekleyebilirsiniz; https://www.facebook.com/burakaya1

Araca baktım ama okadar sade bi şekilde pek işime gelmez araba sizdeyse yakıtı ne kronik sorunları felan varmı acaba iyi yönleri kötü yönleri neler yol tutuşu nasıl bilgilendirebilirmisiniz beni zahmet olmazsa?

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Araca baktım ama okadar sade bi şekilde pek işime gelmez araba sizdeyse yakıtı ne kronik sorunları felan varmı acaba iyi yönleri kötü yönleri neler yol tutuşu nasıl bilgilendirebilirmisiniz beni zahmet olmazsa?

Yakıtı şehir içi 8-8.5 LT arası değişiyor. Araçta yazılım var,yaklaşık 210 HP 450 NM Tork. Orjinal Recaro bel destekli spor koltuk var. Önler 3,5 cm arkalar 4,5 cm spor yay,APP plaka,plaka aydınlatması (beyaz led),cam filmi,bagaj üstü çıta,far karartma vs. var. Sade derken anlamadım BMW'ye fiberden body kit yaptırmamı beklemiyordun umarım? Araç TR'ye gelen özel serilerden,Recaro koltuk,bu üzerinde ki jantlar vs. çoğu 3 serisinde yok görmedim ben. 125 bin civarlarında km'si. Her hangi bi kötü yanı yok,sonuç olarak BMW. Bakımlı bir BMW sahibini ne kadar mutsuz edebilir ki? :)
Tek negatif yanı,DTC kapalıyken güçten dolayı yolda tutmak biraz şöförlük istiyor.

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıtı şehir içi 8-8.5 LT arası değişiyor. Araçta yazılım var,yaklaşık 210 HP 450 NM Tork. Orjinal Recaro bel destekli spor koltuk var. Önler 3,5 cm arkalar 4,5 cm spor yay,APP plaka,plaka aydınlatması (beyaz led),cam filmi,bagaj üstü çıta,far karartma vs. var. Sade derken anlamadım BMW'ye fiberden body kit yaptırmamı beklemiyordun umarım? Araç TR'ye gelen özel serilerden,Recaro koltuk,bu üzerinde ki jantlar vs. çoğu 3 serisinde yok görmedim ben. 125 bin civarlarında km'si. Her hangi bi kötü yanı yok,sonuç olarak BMW. Bakımlı bir BMW sahibini ne kadar mutsuz edebilir ki? :)
Tek negatif yanı,DTC kapalıyken güçten dolayı yolda tutmak biraz şöförlük istiyor.

Verdiğin cevaplar için sağol. Peki fiyatı için ne düşünüyorsunuz?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İsterseniz E30 gibi replica BBS RS falan takın :D E90 kasadan beklentinizi ben de anlayamadım, kafam karıştı şimdi.

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsterseniz E30 gibi replica BBS RS falan takın :D E90 kasadan beklentinizi ben de anlayamadım, kafam karıştı şimdi.

O araçlara bilindiği üzere 19" karpuz jant yay ışık paketi ve m body kit uygulandığı zaman bambaşka oluyorlar. Sanayide fiber karlık ve marşpiyel yaptıracak halim yok

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
O araçlara bilindiği üzere 19" karpuz jant yay ışık paketi ve m body kit uygulandığı zaman bambaşka oluyorlar. Sanayide fiber karlık ve marşpiyel yaptıracak halim yok

Işık paketi ve yay var zaten. 55 Yaşında babam karpuz jantlı M body kitli BMW'ye mi binsin? :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen, orijinal bmwden sonra o karpuz jant+lastik takmış bir bmwyi ben asla almam. Tam bir barzo arabası oluyor o kombinasyonla. Orijinal M jant ve Mtech body kit harici hiç bir uygulama BMW araçta benim için kabullenilemez şeylerdir. Dediğim gibi E30 veya E36 değil ve fazlasıyla prestij barındıran araçlar bunlar, ve bu prestiji su gibi duru sadeliklerine borçlular...

Mesela şu jantlar varken karpuz jantı bana hiç bir güç taktıramaz :D
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-bmw-530i-kusursuz-guzellikte-147305409/detay

Son düzenleme: