Yeni Araç Hakkında!!!

business1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Araç Hakkında!!!

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam hayırlı olsun. Ayrıca geçmiş olsun. Vakit kaybetmeden aldığınız yere gidip sorunu ustaya iletin ve servis kaydına işlemesini isteyin. İleride (30 gün içinde) büyük bir sıkıntı açarsa ayıplı mal saydırabilirsiniz diye biliyorum.
ayrıca bayiyi aradığımda yol bilgisayarında herhangi bir hata verdi mi diye sordular. Vermediğini söyleyince benzindendir büyük ihtimal yani başka birşey olamaz dediler. Bi kaç gün daha deneyeyim aynı sorun olursa götüreyim.

business1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Nasıl isterseniz hocam :) ֜st devirlerde sıkıntı yapıyor mu? Onu da deneyin lütfen :)
Hocam yok tam daha devirli kullanamadım. Onu da bi deneyeceğim saolun yardımlarınız için  thnxx

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

business1981 link' Alıntı:
ayrıca bayiyi aradığımda yol bilgisayarında herhangi bir hata verdi mi diye sordular. Vermediğini söyleyince benzindendir büyük ihtimal yani başka birşey olamaz dediler. Bi kaç gün daha deneyeyim aynı sorun olursa götüreyim.

Kesinlikle hocam. Tekrar hayırlı olsun. Benzin de makul görünüyor. Neticede içinde çok çok az benzin oluyor alınca. Dibine inince de benzinin pisliği filtreyi tıkamış olabilir. Ama ilk koyulan benzinin ne kadar pis olabileceği de tartışma konusu. Sonuçta orayı tıkayacak kadar tortu yapmaz gibi.

Neticeyi paylaşmaya devam edin lütfen :)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun ve geçmiş olsun , bence servise bir gösterin sonuçta 0  araç aldınız ve böyle bir hata ile karşılaştınız.

business1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
Hayırlı olsun ve geçmiş olsun , bence servise bir gösterin sonuçta 0  araç aldınız ve böyle bir hata ile karşılaştınız.
bi kaç gün daha deneyeyim inşallah aynı sıkıntı olmaz  thnxx yardımlarınız için

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Derler ya sinek küçük mide bulandırır diye.Siz sıfır araç almışsınız, kimbilir aklınızdan neler geçmiştir.Geçmiş olsun.Bu ara benzini hangi istasyondan aldınız merak ettim...

business1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Derler ya sinek küçük mide bulandırır diye.Siz sıfır araç almışsınız, kimbilir aklınızdan neler geçmiştir.Geçmiş olsun.Bu ara benzini hangi istasyondan aldınız merak ettim...
shell den aldım. Bugün işten geldikten sonra 10 km kadar yaptım. Bi sorun olmadı inşallahta olmaz. Ancak tam olarak haftasonu deneyebileceğim. Dünden beri canım sıkıldı inşallah bi sıkıntısı olmaz bakalım. Sonucu burdan yine yazarım

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

business1981 link' Alıntı:
shell den aldım. Bugün işten geldikten sonra 10 km kadar yaptım. Bi sorun olmadı inşallahta olmaz. Ancak tam olarak haftasonu deneyebileceğim. Dünden beri canım sıkıldı inşallah bi sıkıntısı olmaz bakalım. Sonucu burdan yine yazarım

Yeni araçlarda anlık problemler görülebilir.  Sıkıntı olmaz inşallah rahat olun.

business1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Yeni araçlarda anlık problemler görülebilir.  Sıkıntı olmaz inşallah rahat olun.
thnxx thnxx inanın bu siteyi çok sevdim. herkese ayrı ayrı  thnxx thnxx

Shift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abiler yardım astra edition sedan  arka kapilardaki hoparlörler çalışıyor mu bizimkilerde ses çıkmıyor edition sahipleri BI bakabilirler mi ?