yenı aracımı aldım :) hayırlısı ıle:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta valla gıttık baktık bgun 75 lık 5 vıtes dızel full corsa yenı kasa sıfır 37000 tl ye bıraktılar aracı mercanlar tanıdık dıye..
astrayıda 41000 e bıraktı hatta full classc

yuh valla o fiyata hayatta corsa falan almam :) gider grande punto alırım emotion cam tavanına kadar olur hemide :)

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dürüst bi galerici olmazmı arkadaş almadıgınız için iyi yapmışsınız. inşallah daha iyilerini istediginz fiyata bulursunuz..

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.. insanın hevesini kursağında bırakıyolar böle.. benimde bi kere başıma geldi, bi yerde boya var diolardı, götürüyosun servise far mar değişmiş bi sürü yer boyalı

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ınsan sınır oluyo hevesı kursagında kalıyor sımdı bı dah aaraba bakıyoruz babamda tuturdu astra sedan alalım dıye onu ıstıyo banada o arac cok agır gelıyor ya..

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür galericilerin kazandığı paranın helal helal değil. İnsanın hem zamanını hem parasını, hem moralini çalıyorlar. Ş... herifler.

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
konuyu gec gördüm;
bende bir erenzedeyim astra almıstım satıcı hemserimdi,dedi sol çamurluk demir dubalara sürttügünden değişmiş dedi bende hemserim dedim göstermedim meegersem kazadan değişmiş
dikkat edelim hemseri tanıdık manıdık dinlemeyelim göstermeden almayalım

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh valla o fiyata hayatta corsa falan almam :) gider grande punto alırım emotion cam tavanına kadar olur hemide :)

Biz opsiyonlarla kuzene astra h dan önce otomatık punto alalım dedık donanımlı 44 lere gelıyor 37 ye nerede cam tavanlı punto? Bilseydık alırdık

Bu arada bzım baktıgımız evo start stop dızel 95 mı 105 mı ne bıde otomatıktı. Bırkac ıvır zıvır vardı ısık paketı kararn aynalar vs.

Ama öyle 37 ye cok bosları vardı. Rakamlar bu sekılde corsayada verdıklerı rakam normalde en bosu 33 ten baslıyor. Ki oda gercekten en bosu.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz opsiyonlarla kuzene astra h dan önce otomatık punto alalım dedık donanımlı 44 lere gelıyor 37 ye nerede cam tavanlı punto? Bilseydık alırdık
Bu arada bzım baktıgımız evo start stop dızel 95 mı 105 mı ne bıde otomatıktı. Bırkac ıvır zıvır vardı ısık paketı kararn aynalar vs.

Ama öyle 37 ye cok bosları vardı. Rakamlar bu sekılde corsayada verdıklerı rakam normalde en bosu 33 ten baslıyor. Ki oda gercekten en bosu.

ben ikinci el dedim 31' en kral punto alınır yav :D şuanda start stoplu 38.150 75 hp alınıyor. skydome isterseniz 2 bin daha eklemek lazım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...