Yeni aracımı hayırlısı ile aldım.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazadan beladan uzak durmanız dileklerimle,güle güle binin..Hayırlı olsun

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa böyle birşey duydum.arada 6 yıl var ama aynı araba sonuçta.hiçmi sıkılmadınız?enteresan.neyse hayırlısı olsun.

Hocam Megane II sıfır araç almıştım kaza yaptım :( sattım. Doğan aldım korkumdan bir müddet sonra geçen yaz Astra III h 2005 model essentia araç aldım.:cool:Boş olduğu için hoşuma gitmedi,7-8 ay kullandım ve sıfır aldım.Opel olsun VW olsun alırım 10 sene binerim.:cool::cool:Alman sonucta arkadaşlarda guzel açıklamış durumu zaten...

Güzel dilekleriniz için teker teker teşekkürler...Allah hepinize nasip etsin,daha iyisi sizin olsun...;)

ismail_kmsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı Ve En önemlisi Gözden nazardan Ve Haset kem gözlerden korusun....

İnşallah bu hafta içi senin yaşadığın sevinci bende yaşayacağım.Perşembe veya cuma trafik işlemlerim bitiomuş ondan sonra nasipse bende opelimle çıkıcam yollara...

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlıuğurlu olsun kazsız belasız sürüşler inş. essentia paketler'de almayalı bayağı gelişmiş

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, güle güle kullanın

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız güle güle kullan

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı Ve En önemlisi Gözden nazardan Ve Haset kem gözlerden korusun....

İnşallah bu hafta içi senin yaşadığın sevinci bende yaşayacağım.Perşembe veya cuma trafik işlemlerim bitiomuş ondan sonra nasipse bende opelimle çıkıcam yollara...

Sizde güle güle kullanın.Allah korusun.Dün duydum sıfır araçların camını indirmeye başlamışlar memlekette... Arkadaş ne huzur kaldı,ne de bereket.Camdan araç izler olduk.Yazık memleketin çivisi çıkmış...

Herkese çok çok teşekkür ettim.Allah size de nasip etsin inşallah...;)