Yeni Astra 1,3 cdti & Yeni c4 e-hdi Sizce hangisi?

Sizce Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    107

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra'ya oy veren arkadaşların düşüncelerini alabilir miyim? Astraya oyu basıp geçiyorlar,Neden astra ?

sezerkardeşim tamam citroen güzel araç çıkardı ama opel de 1.6 dizel olsaydı citroene kolay kolay oy çıkmazdı

serdarhanD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j motor konusunda,bazı durumlarda,alındığına pişman ediyor kendisini.

ALPER01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra

Ben astraya oy veriyorum çünkü iki sene geçti hala arabama ilk günkü heyecanla biniyorum:).İki yıllık bir cıtroene bindim araba dökülüyoor:eek:Bu arada araç 1.6 benzin+LPG

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sezerkardeşim tamam citroen güzel araç çıkardı ama opel de 1.6 dizel olsaydı citroene kolay kolay oy çıkmazdı

tabikide benim düşüncemde oyle olurdu abi opelden yana olurdu seçimim

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben astraya oy veriyorum çünkü iki sene geçti hala arabama ilk günkü heyecanla biniyorum:).İki yıllık bir cıtroene bindim araba dökülüyoor:eek:Bu arada araç 1.6 benzin+LPG

evet eski kasa c4te öyle imiş. Yeni kasa güzel umarım dökülmez :( umarım o aşk hiç bitmez :)

serdarhanD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam aradığım kişiymişsiniz.neden sıkıntı cıkartıyor,aracınızdan memnun musunuz? hangi durumlarda sıkıntı cıkarttı yardımlarınızı bekliyorum

performans konusunda biraz eksik kalıyor ufak rampalarda bile hız kestiğiniz zaman 2. vitesle devam edemiyorsunuz. aracın 0-100 hızlanması fabrika verilerine göre 14 sn civarında ben test etmedim fakat ağır bi araç olduğunu söyleyebilirim.düz yolda pek bi sıkıntı yok ama rampalarda heleki araç doluysa insanın canını sıkabiliyor bazen.yokuş kalkış desteği özelliği sayesinde pek farketmiyorsunuz eğer yokuşta durduysanız. ama dediğim gibi hareket halinde hız kestiğiniz zaman vites küçültmeniz kaçınılmaz olacaktır. tabi beklentilerede bağlı biraz yani 1.3 dizel bir motordanda ekonomi dışında fazla birşey beklememek gerekir. benim aracım şuanda 1200 kmde ortalama yakıt tuketimi 8 litreydi en son baktığımda.İlk aldığımda dolu depoyla 850 km yol yaptım sadece sehir içi. Servisteki yetkililer yakıt tüketiminin şu aşamada normal olduğunu söylediler hem şehir içi kullanım hemde yeni araç olduğu için 4 bin kmden sonra düşeceğini söylediler tüketimin. Performans konusuna tekrar dönersek doblolara falan sataşmayın derim bu yakışıklı astra bu motoruyla sizi üzebilir :D ama gerek iç kısım gerekse dış kısım gerçekten çok şık tasarlanmış özellikle geceleri kapı kolları ve vitesin altındaki ışıklar çok şık duruyor.aracın genel ışıklandırmasıda oldukça başarılı..

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımı nihayet alabildim 2si arasında kaldığım araçlardan seçimimi c4ten yana kullandım.Henüz 40 km gezebildim şimdilik birşey söylemek imkansız ama araç şahane gibi gözüküyor.Astra almamamın sebebi,1.3 motor olması yetersiz arka diz mesafesi ve arkadaşlarımızın yaşadığı kronik sorunlardan dolayı araçtan soğudum.c4 düşünen arkadaşlara bu konu yardımcı olunabilir yada silinebilir.

Ne marka olursa olsun herkeze , kazasız belasız sürüşler :)

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c4'e binmediğim için bilemiyorum,astra'ya bindim erkanyücel55 nick'li arkadaşımızın.çok hantal kalıyor şehir içi yakıt sarfiyatını artırır.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c4 gördüm geçen çok iyi yappmışlar