Yeni Astra Afl Far , Xenon Far ,Led Gündüz Farı Yada Beyaz Ampul.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Afl Far , Xenon Far ,Led Gündüz Farı Yada Beyaz Ampul.

eyupuzger link' Alıntı:
Çooookk Teşekkürler bu güzel bilgiler için... T10'u nereden sipariş verdiniz. Forumda arkadaşlar bulamadığını söylemişti belki sipariş vermek isteyenler çıkar.

T10 bircok yerde var.Ben hepsi_@#burada adresinden almistim.Aslinda T20 bulmak oldukca sıkıntılı.T20 bulan varsa ve bana da haber verirse memnun olurum acikcasi :)

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araba link' Alıntı:
[quote author=eyupuzger link=topic=1329.msg41800#msg41800 date=1312263245]
Çooookk Teşekkürler bu güzel bilgiler için... T10'u nereden sipariş verdiniz. Forumda arkadaşlar bulamadığını söylemişti belki sipariş vermek isteyenler çıkar.

T10 bircok yerde var.Ben hepsi_@#burada adresinden almistim.Aslinda T20 bulmak oldukca sıkıntılı.T20 bulan varsa ve bana da haber verirse memnun olurum acikcasi :)
[/quote]

ok ben karıştırdım ozaman :)

omerf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam bu sokakda çektiğiniz fotoğrafda far'ın içindeki gündüz farı yanar durumda değil galiba yanlış anlamadıysam değil mi?

34tl'ye opel odak'damı yaptırdınız bu işi işçilik olarak ne alıyorlar?

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
[quote author=araba link=topic=1329.msg41878#msg41878 date=1312292154]
[quote author=eyupuzger link=topic=1329.msg41800#msg41800 date=1312263245]
ևooookk Teşekkürler bu güzel bilgiler için... T10'u nereden sipariş verdiniz. Forumda arkadaşlar bulamadığını söylemişti belki sipariş vermek isteyenler çıkar.

[/quote]

ok ben karıştırdım ozaman :)
[/quote]

Son durumda,arac ici arka tavan aydinlatmalarina T10 taktim ve tamamiyle beyaz oldu :)  Ozetle,arac ici on tavan aydinlatmalari ve torpido gozu LED,arka tavan aydinlatmasi,plaka ve bagaj T10 oldu.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar merhaba.

Bilirsiniz Çin kaynakli bir suru dipsiz T20 double filament LED'ler var ama CANBUS ozelligi yok.Bir takim yazismalar ve uzun beklemeden sonra Ingiltere kaynakli yurt disi bir siteden T20 double filament CANBUS LED siparisi verdim suan yola cikmak uzereler.CANBUS ozellikli LED olmasindan dolayi biraz fiyatli.
Ilgili kisiye Astra J'nin kullandigi gunduz far tipi ve teknik ozelligini belirttim ve uyumlulugunu sordum.Astra J icin uyumlu deyip,bircok arabada denediklerini (b_m*w , a_u*d*i , m?e#rc-e-d,e's dahil) ve ariza isigi yakmadigini soyledi.

Geldigi zaman dogru olup olmadigin gorecegiz artik.Led'leri takip size bilgi veriririm.Eger olursa Mtech'i aramaya gerek kalmayacak :))

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni Astra Afl Far , Xenon Far ,Led Gündüz Farı Yada Beyaz Ampul.

fazladan konu kalabalığı  yapmak istemediğimden bu konu başlığı altına sorıyım dedim.bu ampullerini arıza ışığı yakmasının bi zararı varmı acaba??

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

kesin olarak bilmemle birlikte uzun süre arıza ışığı yakarsa araç kendini koruma moduna alabilir.ben bazen yıkamada aracın teyibini açıyorum uzun süre açık kalınca araç koruma moduna geçip teyibi otomatik kapatıyor ve akünün bitmesini engelliyor böyle bir koruma moduna girebilir.

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

araç ilk çalıştığında arıza ışıgı veriyor ama sinyal kolundaki düğmeye bastığımızda bu siliniyor normal kullanıyorum ben acaba bu dediğiniz sıkıntıya sebep olurmu??

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

o zaman tahminimce olmaz.çünkü arıza büyükse sürekli yanık kalıyor siz silsenizde kısa süre sonra tekrar çıkıyor.

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

bende siliyorum aracı her çalıştırdığımda daha doğrusu farlar yandığında çıkıyor arıza ışığı :s