Yeni Astra Fiyatları belli oldu

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
donanımlar hele tam bir rezalet baz donanınım içinde koltuk direksiyondan başka bişi yok.Giriş fiyatı cok pahalı oldu belki ileride fiyat düşer.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfırına yönelmek hata.Bırakın piyasa yapsın biraz uygun temiz 2.elleri sıfırının 5 6 bin lira altında alınabilir sıfır araba almak bu krizde bence afedersiniz ama aptallık olur.

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gıcır gıcır h kasaya 5-6 yıl daha binmek, daha sonrasında yeni astraya geçmek daha mantıklı gibi, hem bir bakmak gerek aracın pazarı nasıl olacak.

Astra opelin en çok satan modeli ve amiral gemisiydi. Bu fiyatlarla bir miktar zorlanabilirler ama bir durum da var ki acı ama gerçek: kalite+yenilik=yüksek fiyat.

Şimdiden sabırsızlanıyorum, aracı galeride görmek için.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J bu fiyatlarla kendi başını yedi. Yaşasın Yeni Astra Classic !!!

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
iyi oldu yaaa bu, benim işime yara Astra H almayı düşünüyordum Astra H'lar classik sayılacak uygun fiyata inecek :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel bu yüzden " Opel Alman aracı gibi değildirr" imajını değiştiremeyecek..Çünkü bu zamana kadar yaptıgı araçlar ucuz ancak sınıfındakilere göre kaliteli değildi,millet "opel alınmaz" diyordu..Şimdi kaliteyi arttırdı,yenilikler getirdi , bu defa millet "Opel alacağıma o fiyata Audi alırım" diyor,diyecek...Opel o imajdanhiçbir zaman kurtulamayacak.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Konu dağılmasın diye, eylül ayında açılmış başlık ile birleştirildi, bilginize.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç gelişmeler olacak, Ben bayide de söyledim bu fiyatlara bu krizde zor araba satarsınız diye..Adam da bana opel strateji değiştiriyor üst segmente hitap edecek falan dedi..
Bu arada Full megane III privilidge sanırım 36-37 veriyorlar bilginize

calamalka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kimsenin başı yenmez hem şöyle böyle olsun diyoruz ona göre fiyat binincede aa nie böyle oldu diyoruz :) € kurunu kimse takip etmiyor sanırım :) her ürünün alıcısı vardır
ben hatırlıyorum önceki kasa çıktığında da dünya kadar çok phalaı yüksek diyen vardı ama bak trafik dolu :) biz böyleyiz benzine çok pahalı der tıpış tıpış alırız
yani oturduğumuz yerden ağzımız iyi laf yapıyor :) golf fiyatıyla arasında aman aman bi fark da yok ayrıca yani zaten adamlar araca bana göre çağ atlatmışlar bırakın fiyatıda ona göre olsun
farklı olsa bu seferde neden yok şu yok bunun gerisinde marka diyorsunuz :)))

Son düzenleme: