yeni astra sedan 1.4 140 bg otomatik. yarın alıyorum

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar. 2008 vectramı birkaç gün önce sattım. cumartesi günü astra sedan 1.4 140 otomatik için pazarlık yaptım yarın almaya gidiyorum. cosmo donanım 53.500 fiyat aldı. yarın alınıyor
4 renk seçeneğim var
siyah, beyaz ellerinde var hemen teslim
kahverengi ve teknik gri 1 hafta sonra. fiyat ve renk konusunda acil yorumlarınıza ihtiyacım var.
saygılar.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah yada grı tavsıye ederım daha sık gorunuyorlar sımdıden hayırlı olsun

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gümüş gri her zaman gideri var...ALLAH utandırmasın...d den sonra c inşallah zor gelmez...

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gümüş gri her zaman gideri var...ALLAH utandırmasın...d den sonra c inşallah zor gelmez...
aslında astra sport tourer baktım ama türkiyede hiçbir bayide yok. bu yuzden tercih değişti.
siyah renkte sıkıntı yaşar mıyım bilgi verirseniz sevinirim. birde fiyat nasıl?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında astra sport tourer baktım ama türkiyede hiçbir bayide yok. bu yuzden tercih değişti.

kazasız belasız bin inşallah,touring ler bu ara beni çok cezbediyor,keşke olsaymış...

ne yalan söyleyeyim benimde kırmızı çok hoşuma gidiyor sivri hatlı arabalarda :) beyaz güzeldir,zorlamaz haftada bir yıkat geç,siyah bakarım cilalarım dersen asil durur....

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kişisel düşüncem siyah araçlar gece trafik içinde en zor fark edilen araçların başında gelir. Eğer ki kişi dalgın olsun zor görülür... buna karşın yaz aylarında sadece ateş parçası olur çıkar...

Ama ilk olarak beyaz dedim gece kullanımlar için süper yaz ayında sıcak çekmez... ayrıca her zaman temiz görünmeye devam eder... ;)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gunde bır yıkarsan sorun yasmazsın sıyah her zaman daha gosterıslıdır grı sıyah kadar ılgı bklemez dıyelım benım arac grı 2 ay yıkamadıgım olur yınede pek kırlı gorunmez

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gece karar vermem lazım. sabah 10 gibi bayiye gidip parasını verip alacağız aracı. beyaz insigniaya çok yakısıyor ama astra sedanda insignia gibi durmadı sanki. cidden yardımlarınıza ihtiyacım var. ayrıca ilk sıfır aracım olcak. nelere dikkat etmeliyim. diğer soru km 0 ı olcak yoksa 10-15 km civarında mı olacak. son sorumda yanımda usta ile gitsem boya makinasıyla ölçüm yaptırsam abes karşılanırmıyım?

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla km saati 7 km yi geçmemesi gerekiyor..bilginizolsun 7 km den sonra araç sıfır olmuyor...ayrıca depeda boşa yakın oluyor...hemen benzinlğe gideceğinden emin olabilirsin...