Yeni Astra Sedan Spil Dağında

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim,hazır konu acılmısken sorayım.
şöyle ufak bir spoiler falan hiç düşünmedin mi?
hani astranın arkası biraz alcak gibi duruyorya o yüzden,nasıl durur
acaba bak merak ettim şimdi:D

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
:D spoiler mantıklı ama ben başka amaçla kullanıcam :D:D
bagajı açmaya kol yapmamışlar :D spoiler tutar kaldırırım bak iyi dedin :kop::kop:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah kral araba. Yakıtta gayet normal. Daha sıfır araba, 1000 kilometrede bile değil. Ayrıca dağa çıkmışsınız cabası. Daha düşecektir kilometre ilerledikçe. Allah kazadan beladan esirgesin.

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Maşallah kral araba. Yakıtta gayet normal. Daha sıfır araba, 1000 kilometrede bile değil. Ayrıca dağa çıkmışsınız cabası. Daha düşecektir kilometre ilerledikçe. Allah kazadan beladan esirgesin.

Amin Sağolasınız. Çok yakıyor daha motorun yakıt tüketiminden istenilen verimi alamadım :( şehir içinde filen değerler genelde hep yüksek 10-11. ilk bakımda değişecek dediler bu değerler bakalım servis bakımından sonra nasıl olacak aracın yakıt durumu =)

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birolum alllah kazadan beladan korusun araban çok güzel güle kullan bende aynı aradan kullandığım için (2008 astra sıfır almıştım)yakıt olarak ve perfonmans olarak 10 bin km kadar bişey bekleme 10.000 km den sonra yakıt düşecek ve perfonmans bayağı artacaktır buna emin ol

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
birolum alllah kazadan beladan korusun araban çok güzel güle kullan bende aynı aradan kullandığım için (2008 astra sıfır almıştım)yakıt olarak ve perfonmans olarak 10 bin km kadar bişey bekleme 10.000 km den sonra yakıt düşecek ve perfonmans bayağı artacaktır buna emin ol

:eek: üfff deme yaa 10bin mi? yandık bi 4-5 yıl bu benzin sıkıntısını çekicez desene :D

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek: üfff deme yaa 10bin mi? yandık bi 4-5 yıl bu benzin sıkıntısını çekicez desene :D
4 5 yıl da 10000 km ole bı yaparsın kı o arabayla keyfını almaya baslayınca.hiç merak etme sen.hem cabuk yap kı hem keyıf hem ekonomı yap:D hayırlı olsun kazasız belasız kullan.bu arada spıle cıkıs manısa tarafından daha vırajlıdır.ama seyır acısından daha guseldır.mesela ızmır korfezını falan gorebılıryorsunuz bır noktadan.seyır tepesınden manısaya bakmak da keyıflı ama yol dar dıkkat!!

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa yaparsın ne olcak hem 10 bin derken km arttıkça perfonmans artacak ve yakıtta azalacak yani öyle hemen 10 bin olunca pat diye olacak diye bişey yok yavaş yavaş ;)7 bin 8 binde bayağı fark eder;)