yeni astra sedancılar buraya

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ablamaz arkadaş arabayı değiştirmek yerine aracına chip tuning yaptırmayı dene %20 ye varan beygir ve tork atışı sağlar

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teş çok güzel olmuş diyorlar yeni asrtraya sen ne dersin

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl oluyor chip tuning?gerçekten performans artırıyor mu bilmediğim için soruyorum.ayrıca nerelerde taktırabiliriz biliyormusun bu arada mesajın için teş

suvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar yok mu şu tavan lambasının oraya LCD-DVD taktıran bana bira fikir verin.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet mutlaka test sürüşü yapmak lazım.çok güzel tasarlanmış.acaba motor seçenekleri nasıl 1.6 115 beygir ve 1.6 180 beygir gibi duydum ama bakalım nasıl ayarlamışlar.şu bizim astralarda 125 beygir (honda civic gibi) veya 1.8 motor olsa çok iyi olurdu.Almanya da 1.8 varmış zaten Türkiye ye vergilerden dolayı getirmiyorlar.

Sitemizde 1.8 yeni astra sedanı olan bir arkadaşımız var beyler

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 astra sedanın 1 vitesteki kalkış hantallığı doğrudur ama orta devirlerde performansı yeterli. Yeni astra sedana genel olarak baktığımızda, uzun şasesiyle mükemmel viraj ve yol tutuş performansı, geniş iç mekan, spor ve bir o kadar da şık duran kasası ile astra kalitesinin standart olduğu güzel bir araçtır. 1.3 yakıt tüketimi ise tek kelimeyle süper, daha 2 gün önce 50 ytl lik yakıtla 450 km ye yakın yol yaptım.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam hesapladım 428 km(şehirdışı)

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende araçtan çok memnunum. gerçekten güzel bir araç. kalkışlarda kesinlikle 1.6 benzinli ile 1.3 dizel karşılaştırılamaz. ama gayet yeterli. kilit nokta 2000 devir ve üstü ztn. özellikle 2500 devirden sonra gerçten çekişi çok iyi hissedebiliyorsunuz. tabiki işin ucunda para meselesi var. çok kilometre yaptığım için 1.3 benim için harika. eski aracım 1.6 astra h hb ti. özellikle ekonomiklik olarak aralarında dağlar kadar fark var. kalkışlarda ve son hızda 1.6 daha iyi. yol tutuşu çok güzel. yüksek hızlarda Savurma flan hiç yok. dizel motorun sesi birçok araca göre çok iyi. hatta binenler benzinli mi diye soruyor. içeriye ses çok az geliyor. diyceklerim bunlar. ayrıca bence aracın yeni kasası çıkçak diye çok düşünmeye gerek yok. en az 2010 da yeni kasa astra hb ler gelir. sendanlar en az 2012 de gelir. malum şimdiki hb ler ne zaman çıktı ve kaç sene sonra sedanı geldi.

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba astra sedanlı arkadaşlar.bendede astra 1.8 cosmo 140 hp var performanslı ve ekonomik bir motor.15000 km yolda yol bil. sıfırlamadım ve ort. 7.6 lt gösteriyor.babamda aracımı beğendi ve gitti oda 1.3 cdti enjoy sp altı oda yeterli performansı var vede çok ekonomik.bu kasa konforlu yolculuklar sunuyor çok memnunum.