Yeni Calibra

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
eski bir photoshop ama opel calibrayı çıkaracak.. belki farklı bir isim ile..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu acan arkadasimiz hakli yeni calibra 2011 de geri geliyor yukardaki vermis oldugu motor secenekleride tamamen dogru bende burda bir araba dergisinde okudum vede büyük bir olasilikla astra gtc ye son verip calibrayi üretecekler..bende araba gastesinin yalancisiyim bekleyip görecegiz..:D

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gtcyle calibranın ne alakası var onu anlayamadım tamamen farklı müşterilere hitap eden farklı segmentlerdeki araçlar ya birşeyleri biliyormuş gibi konuşmaktan vazgeçin

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gtcyle calibranın ne alakası var onu anlayamadım tamamen farklı müşterilere hitap eden farklı segmentlerdeki araçlar ya birşeyleri biliyormuş gibi konuşmaktan vazgeçin
ben gazeteyi okuyup ayrica internette baktim orada yazani söylüyorum orda yazan astra gtc durdurulup yerine calibra üretilecek ti bende aynisini yazdim..burda bizim yaptigimiz paylasmak degilmi burasida bir paylasim platformu, yoksa yaniliyormuyum... inanmiyorsan yeminli tercuman bulalim almanca dergiyi sana türkceye oda olmadi ruscaya cevirsinler..nihayetinde birseyler uydurup yazmiyoruz okudugumuzu arkadaslarimizla paylasmaya calisiyoruz degilmi..lütfen yanlis anlamayin ben cikacak bu araba demiyorum sadece gastenin yazdigini sizlere aktariyorum..((((birşeyleri biliyormuş gibi konuşmaktan vazgeçin))))) biraz kirici incitici bir söz degilmi sizce..

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
emrah, çok haklısın, yüksel de biraz çıkışmış doğal olarak, cünkü çok fazla bilip bilmeden yazılar yorumlar ve baskın olmak isteyen yanlışlar var, biraz kafası bozulmuş olmalı. yoksa yükseli hepimiz tanıyoruz bu konuda ne kadar gerçek bilgilere sahip olduğunu. yüzyüze de görüştüğüm bi arkadaşım, hiç kırıcı ve ukala yaklaşımları yoktur, çok saygılı ve gerçekten de bilgili birisidir. :) yani kısaca bahsettiğim yazılardan dolayı okuyunca bu da aynı şekildedir diye yazmıştır eminim.. tabi burada dergi ve gazetelerin de ne kadar doğru kaynaklara sahip olduğu da tartışılır. bazıları var biliyoruz yalan yanlış saçma sapan haberleri ya da çok eski haberleri paylaşabiliyorlar.. geçenlerde birinin internet sitesinde vardı mercedesten joystickli direksiyonsuz otomobil diye... 96 ya da 99 yılında tanıtılan f500 conceptiydi araba, hemen paylaşılmıştı bizim forumumuzda da.. oysa ki bi araştırma yapmak lazım paylaşmadan once,ama cevaplarda da kırıcı olmamak lazım dimi yükselcim, eminim ki diğer konulardan gelen bir sinirle yazdın.. :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede haklisin.. ama ben bir seyler yazarken yanlis anlasilmamak icin iki kez düsünüyorum yada bir konuya cevap vermeden önce arastirma bile yapiyorum.. hatta bilmedigim konulari servise gidip ögrenip cevapliyorum yada burdaki forumlardan yararlanip cevapliyorum yani sallama yapmiyorum.. Alman Auto Zeitung otomobil magazin dergisi benimde okudugum bir dergidir. bende ordan edindigim bilgileri aktardim sadece..

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üretilsin tabii zenginlet neye binecek