Yeni Corsa 5 Kapı 1.4 90 HP mi alsam

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış anlamayın ama elinizde dizel 30 bin küsür km de ve 2011 model yes yeni bir araç var. Siz biraz macera arıyorsunuz yada paranız çok gibi geldi bana. Yarın bir gün uzun yol yaparsınız ev taşırsınız vs vs kullanmanız icap eder. En kötü eşiniz kullanır. 8000 km diye sınırlamayın. Ayrıca dizel araç bakımlarını zamanında ve iyi şekilde yaparsanız ki en temiz haliyle beri araç sizde başınıza sıkıntı çıkarmaz. Benim düşüncem takın ona bi orjinal enjoy jant bi 2 de ekstra aynen sorunsuzca kullanmaya devam. (yanlış anlamayın benim düşüncem)

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Macera ve para değilde ilerde 100.000 felanda bskım ve parça çok pahalı olursa diye korkuyorum.
O açıdan sordum.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KARDEŞ akıllı ol boşver benzinliyi.varsın 3-5 TL fazla olsun baskı Balata.paranda cebinde Kalsın.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-5 BIN tl olmaz dimi o fazla olan deger :))) 300-500 tl ise sorun degil de
şaka bir yana mesela uzun zaman diesel kullananlar su an aracınız kac kilometrede ve cıkan en buyuk masraflarınız ne oldu ?

sabri.aydin.tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Macera ve para değilde ilerde 100.000 felanda bskım ve parça çok pahalı olursa diye korkuyorum.
O açıdan sordum.
hocam senin araba 8 sene sonra anca 100.000 olur. O zamana kadar kim öle kim kala :) belki başka sebeplerle değiştirmek isteyeceksin o zamana kadar.
8 sene sonra yapacağın bikaç bin lira masrafı düşünüp bugünden 10000 küsür tl vermenin anlamı yok.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız belki ayda 600 km hadi 700 km demek senede 8000 km ile 6 sene sonra kim öle kim kala haklısın.