yeni meriva resimleri..

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o iki kapı arasına dalgınlıkla çocuğun elleri sıkışırsa vay halimize..ben zaten beğenmedim de ..içinide beğenmedim ne yalan söyleyeyim..bu sınıfta honda jazı seviyorum ben..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel araç çok beğendim uzun süredir opelde beğendiğim tek araç diyebilirim segmentine uyan bir tasarım yapılmış.. hiç astraya insigniyayada benzemiyor ben mercedes b serisine kasayı arkadan ve önden çok benzettim yani mercedes b ye mercedes makyaj yapsa bu meriva olur..

içerde bolcana öyle boş gözler değil her işe uygun amaca uygun gözler yapılmış alan çok güzel değerlendirilmiş bisiklet olayıda ayrı bir güzellik gerçi onu bizim millet başka amaçlar için kullanır ama olsun..

kapı mevzusunda eski arabaların 1930 lularda 40 lılarda elit kalite bütün araçların kapısı ters açılırdı nedeni ise inişinin binişinin rahat olması ve doğrusuda o

ingilterede ise bayanların etekleri havalanmadan rahat binsinler diye kapılar luxury bütün araçlarda ters açılırdı ve şu andaki rolly royce larda hayla bu gelenek devam etmekde..

ben çok beğendim sanırım zafirada aynı segmente yapılıcakdır çokda güzel olur..

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabanın internet sitesinde çok büyülendim. buradaki fotolarla biraz gözümden düştü. güzel olmaya güzel ama dizelini almak için bana 45-50 bin tl çok gibi geliyor. en nihayetinde opel tabiki..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
dün bayide tekrar inceledim, Çorum'a gönderdikleri araba çok iyi, iç dış renk çok uyumlu ve tatlıydı, reklamlarda çıkan kahverengine yakın dış renk ve açık/koyu kahverengi iki tonlu iç mekan yapmışlar.
Enjoy donanımı gayet yeterliydi, Cosmo daha süper olur.
tam aile arabası ama evin 2. arabası olmalı bence. bizlere gitmez:D
çocuklu bayanlar için birebir derim:good:
stepne koymamışlar, bagajda sağ kapakta ufak bir cihaz var.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba bir düşüncenin eseri belliki üsütnde kafa yorulmuş o yanı çok hoşuma gitti zaten mesela yeni astraya bak sanki alal acele iki günde öyle tasarlanıp üretilmiş bir araç gibi duruyor bana hiç çekici gelmiyor tasarımıda yeni gelmiyor aynı yüz pek çok arabada var..

ama bu aracın çizgileri tasarımı çok güzel düşünülmüş ayrı tarafa açılan kapı kompleksi çok zekice tasarlanmış zaten aracın havasınıda çok değiştirmiş onun dışında alman mühendisler mercedes b den de biraz tasarımı çalmışlar gibi ama iyiki çalmışlar görüntüsüde çok güzel olmuş özellikle klibini izlerken dikkatli izlerseniz adamlar öyle etrafa boş plastik gözler koymamış yani bir doblodaki gibi plastik bir parça koyupda bunun içine doldurursun bir şey tarzı düşünmemişler anlayamayanlar klibi tekrar izlesinler çok iyi görüceklerki adamlar kafayı yormuş her bir şey için özel saklama gözleri yapmışlar çekmeceli gözler sürgülü gözler bisiklet gözü yani gerçekden çok çok güzel çok beğendim..

fiyatını bilmiyorum ama böyle bir arabanın dolusunu alıcaksın fiyatıda iyi olucak 10 sene biniceksin kalabalıkda bir ailen varsa 10 sene araba sıkıntın olmaz..

birde klipde beğenipde resimde beğenmeyenler doğaldır klipde en dolu en süslü püslü versiyonu kullanmışlardır resimdeki büyük ihtimal giriş versiyonu dur..

Son düzenleme:

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Farklı çok farklı :D
Çok şık bir araç çok güzel bence tutulur gibime geliyor ama belli olmaz ben olsam alırım :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalabalık ailem olsa düşünmem alırım doblo kangoo alıcağıma üç beş fazla verir bunu alırım hiç olmassa elit görüntüsü kaliteli duruyor..

mtgokduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu araçta 3.sıra koltuk yok değil mi? yanılıyor muyum?o kadar arka tarafta geniş alan yok gibi...