Yeni meriva'cilar buraya

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;
yeni meriva sahipleri ve almayı düşünen arkadaşları burada toplayalım. Soruları olanları yanıtlayabilirim.

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adaş daha çok beklersin..:D eskisinden versek.. zaten kaç merivacı var ki..:rolleyes:

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adaş sen yapma bari :) belli mi olur belki senin de kanına gireriz yeni merivacı yaparız :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burdan şu çıkıyor 36 yaşında adaı sabri olanlar merivaya binerrr

bu arada yeni merivanın fotolarını eklerseniz daha dikkat çekici olurrr
il sürüş izlenimi video gibi

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı şeyi düşünmüşüz adı sabri olanlar merivaya biner :)
yanlız eklemek istediğim bişey var. yanlış anlaşılmasın kimsede gücenmesin. yeni meriva alacağıma sabri beyin opc merivasını tercih ederim. sabri beyin merivası ne kadar eski kasada olsa bi ağırlık ve bi çizgisi var. yeni merivada o çekiciliği hissedemedim. bir yakınım hollanda da ya aile tarzı hızlı ve spor görünümlü bi araba sordu. bende ya meriva opc yada zafira opc al ama meriva en son kasa alma dedim. bu arada onun adı sabri değil. :) mustafa

Son düzenleme:

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni her zaman iyidir.
geçen bindim hoşuma gitti.
hayırlı olsun.
hangi motor ne kadara mal oldu?

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı şeyi düşünmüşüz adı sabri olanlar merivaya biner :)
yanlız eklemek istediğim bişey var. yanlış anlaşılmasın kimsede gücenmesin. yeni meriva alacağıma sabri beyin opc merivasını tercih ederim. sabri beyin merivası ne kadar eski kasada olsa bi ağırlık ve bi çizgisi var. yeni merivada o çekiciliği hissedemedim. bir yakınım hollanda da ya aile tarzı hızlı ve spor görünümlü bi araba sordu. bende ya meriva opc yada zafira opc al ama meriva en son kasa alma dedim. bu arada onun adı sabri değil. :) mustafa

lütfen sabri olmayanlar araya girmesin..:D resimleri bekliyoz..
valla ben de yenisini denedim güzel emaaa..
gökana katılıyom ben illa ki performanslı olsun+yüksek olsun+kısa olsun diye almıştım tosunumu..:eek: nasibime hemide OPC buldum..:good:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Meriva süper . Hayırlı olsun.

Eski kasa OPC'de olsa; yenisini tercih ederim.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoları en kısa zamana sizinle paylaşacağım. yol tutuşu açısından astra h dan sonra çekincelerim vardı ama şimdilik çok memnunum astramı aratmadı şimdilik. virajlarda zorlamama karşın daha esp yi devreye sokamadım.

possess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Meriva Tutkunlarına...

2006 Yılında tanıştım eski kasasıyla. çok iyi aletti sorunsuz oturaklı tam bir aile arabasıydı. Şimdi ise Yeni meriva cosmo 1.4 140 hp lik versiyonu var panoramik camlı. Herşeyden önce kapılarına tutuldum açık söyleyeyim :) ama daha sonra bayiye örnek mwrivanın içine oturup görünce anladım ki çok şeyler değişmiş... aile konseptine bide spor performans ve göz alıcı bir zerafet eklenmiş... motor 10 sn. de sizi 100 km hıza çıkartıyor. daha ferah daha güvenli . şöför koltuğuna oturduğunuzda kendinizi kokpitte zannediyorsunuz. 17" lik cantlarıyla 8 hava yastığı ve NCAB testleriyle 5 yıldızıyla daha güvenli otomobil olmuş. Ben kimseye onu alın bunu alın demem ama minivan da meriva üstünlüğünü kimseye kaptırmayacağı kesin. bu avrupadaki ve türkiyedeki satış grafiğindende belli :)