Yeni Multimedyam :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu 600 liralık ürün görünüş olarak cok dandik gözüküyor.hem konsola yakısmaz kalite düşer hemde teyb yeri zaten görüşün altında yani ekran olsa nolur olmasa nolur. ayrıca cagrıya katılıyorum.bu tarz aletler her zaman hırsız tehlikesidir..bu 600 liralık ürünü caldıracagız birde keyfimizden aracımızdan olacagız..tabletim navi hariç herseyi karsılıyor..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hırsız bu teypı çalar benim dediğim teypi zor çalar :D o kadar diyim astranın orjinal teypi gibi bağlanıyor bunlar. sökmek için aparat lazım. adam onu sökmeye emin olun uğraşmaz :D onlar sizden bizden iyi bilirler bunların piyasasını :) 2elde kime satacaklar uğraştığına değmez. arabaya girdikten sonra immoyu iptal eder arabayı çalar :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar emin olma Fatih kardesim.ne araclar gördüm bu ekranlar yüzünden konsolları paramparca oldu.hırsız araca zarar vermiyim diye düşünmez.araca girdimi ne yapıp edip alır cıkar..yok zormus sökülmezmiş falan..adamlar sökmeye bakmıyor parcalayıp alıyor zaten...ayrıca ekranı calmak arabayı calmaktan cok daha cazip ve karlı onlar için.koca arabayı calıp napacaklar baslarına bela alırlar..

malesef bu ekranlar bmw clio tarzı olmadıkca tercihim olmayacaklar..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylede bir durum var kasko kullanmayan sayısı az. işettir kaskoya 35 40 lira fark çıkar max. ayrıca bizim siteye 15 tane kamera koydular güvendeyiz :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm bu olaylar kişisel zevk ve kullanışlılıkla ilgili corsalarda necvoxlar daha verimli kullanır. Çünkü ön konsol eğimi gerçekten ekrana daha müsait bende değişim olduğunda bu 650 liklerden düşünüyorum. arabanın ön camına sürekli güneşlik koyuyorum bu haliyle artık teyp taktırınca dandik bir örtü sericez kaskoya işleticez...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko olduktan sonra sıkıntı yok ki. dayımın corsadanda bası çaldılar. kaskoya işletmiş olsaydık alayını veriyordu kasko. yani hırsız var diye hiçbirşey yapmamak mantıksız...