Yeni nesile hayranım :)

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam evin telefonu çaldı ve ben açtım küçük bi kız sesi "Sercan abi Asafla (kardeşim 8 yaşında) görüşebilirmiyim" dedi ve bende telefonunu bizim beyefendiye verdim konuşmaya başladılar çokta merak ettim bende ufaktan bunları dinliyorum :) 1-2 dakka sonra konuşma birden ateşlendi tartışmaya döndüştü kardeşimden gelen lafları aynen yazıyorum "Bak kızım seni msn'den ve facebook'umdan silerim bi daha konuşmam ve ayrılırız" diye tehdit etti.Ben bu lafları duyunca yüz ifademi görmeniz şarttı resmen şok oldum.Biz o yaştayken zaten platonik takılıodukta bide o zamanlar face falan olmadığı için tehdit edicek fazla bişeyimizde yoktu yeni nesile özeniyorum bazen :) şimdi ben ne yapim gülüm mi ağlim mi_? :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bunları okuyunca geleceğimi görür gibi oldum, gerçi bizim beyefendi daha çok ufak ama, ileride biz de bunları yaşayacagız sanırım :cool:

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abimiz:) 8 yaşında racon kesmeye başlamış maşallah:) yalnız söyle ona facebook falan bozmasın delikanlıyı :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahah koptum ya okurken ama gerçekten öle normalde düşmese bile faceten düşüyor illa ya deişik bişey :)

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ah gençliğim ah diyecemde bunları duyunca bizim gençlik pek molotonmuş yaw demeden edemiyorum
benim oğlumda şimdiden baba sarışın kız tavladım demeye başladı işimiz var ALLAH yardımcımız olsun.:D

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D:D:D:D:D:D güzeLmiş yeaa okurken çok güLdüm:D arkadaş bayaaa sinirliymiş kız arkadaşıma ben o kadar bağıramıyorum:D Face den de siLermiş :D:D yürüü baaa:kop::kop::kop::kop::kop:

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop::kop::kop: süper ya