Yeni Opel Astra sedan 1.4 turbo OTM. Cosmo ALDIM

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, iki hafta önce parasını yatırıp satın aldığım aracımı geçen hafta çarşamba günü teslim aldım. aracım yeni astra sedan 1.4 140 bg otm cosmo donanım+sunroof. aracı ankara reis opelden satın aldım. ilk başta 1.4 sport paket alacaktım sonra stil paket ekleteyim dedim sonrasıda o kadar para veriyorum cosmo olsun dedim bir de sunroof ekletince 55.500 tl ye satın aldım. bir haftada 500 km yol yaptım, ortalama yakın tüketimi 9.9 şu an şehir içi. ancak sistemdeki ortalama yakıt tüketimi ile realitedeki rakam birbirini tutmamakta. aracı teslim aldığımda depo boştu. 284 tl ye doldurdum. sonrasında 160 km yol yaptım bir daha doldurdum 58 tl aldı depo, yani hesaba vurduğumda 0.34 kuruş yakmış oluyorum. bir haftalık tecrübemden bahsedecek olursam araç seri ve oturaklı bir araç hızlanması çok iyi,ön direkler biraz görüşü engelliyor ama alışınca geçer umudundayım. ön arka park sensörleri kullanışlı ve kolaylık sağlıyor, afl far şehir içinde özellikle düşük km de ki hızlarda sağa ve sol dönüşlerde dönüş yönünü aydınlatması çok başarılı. uzun far asistanını daha deneyemedim şehir dışına çıkmadım. bu ay sonunda istanbula gideceğim o zaman değerlendireceğim afl sistemini detaylıca. bagaj genişliği yeterli bugun bagaj havuzuda satın aldım 95 tl ye.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın kazasız belasız... güzel tercih olmuş...
1.4 benzinlisi 55.000 TL ise dizel'i ne kadar acaba... 60-65'e falan mı vuruyor?

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın kazasız belasız... güzel tercih olmuş...
1.4 benzinlisi 55.000 TL ise dizel'i ne kadar acaba... 60-65'e falan mı vuruyor?
edition donanım 51 bin tl
sport donanım 53 bin tl
cosmo donanım 57 bin tl

ben cosmo donanımı 55 bin tl ye alıyordum ancak dizel istemedim. ve otomatik seçeneği yoktu.

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullanın maşallah. Multimedia ekranıda ekletseydiniz keşke ama herşeyiyle harika.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, Allah kaza bela vermesin, her daim ilk günkü keyifle kullanmak nasip etsin.

Bu arada yakıt tüketimi de çok hoşuma gitti, tamamen Ankara içi mi bu değer?

berfe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, Allah kaza bela vermesin, her daim ilk günkü keyifle kullanmak nasip etsin.

Bu arada yakıt tüketimi de çok hoşuma gitti, tamamen Ankara içi mi bu değer?
evet ankara içi normal kullşanım, ani kalkma hızlanma, ani durma yok. daha detaylı ilerki zamanlarda paylaşacağım.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun, çok güzel bir araç kazasız belasız binmek nasip olsun.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun..Bence kendi sınıfındaki donanım motor tasarım açısından en iddialısıdır..Kazasız belasız çiziksiz kullanmanız dileğiyle..