Yeni opel astra

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aracın essentia modeli en az 40.000 TL dir arkadaşlar.Cosmo veya elegance modellerini düşünemiyorum.Çok güzel araba ama o para verilir mi ?

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugun gittim bakmaya ve fiyat uygunsa siparisi vermeye ama kapaliydi. insallah pazartesi gidip hem deneme surusu yapacam hem de siparisi verecem. internetten cosmo modeli deri koltuk navigation adaptive farlar xenon ne bilim fulla cok yakin modeli 24.000 euroya yakin bir fiyat veriyor.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
:) +1 içi neredeyse aynı.

Peki ya 2. el satışı türk insanının o araca bakışı ile Astra'ya bakışı aynımı olacak ??? Astra J yi satmaya kalktınmı peynir ekmek gibi gidecek Cruse'yi satmaya kalktınmı fiyat düşük değilse baya bir bekler. Benim arabayı aldığımda adamlar FULL donanımlı chevrolet'i daha uygun fiyata bırakmışlardı. Az kalsın gözüm kayıyordu. Babamın tek tediği bir cümle vardı. Ben chevrolet'i 1964 senesinde sıfır bindim onun kalitesinin %10 kadar varsa hiç düşünmeden alırım" satıcı arkadaş direkt olara evet ASTRA G istemiştiniz dimi diyerek direkt dönmüştü :)

Araç alırken 2. el piyasasıda çok önemli, sen alıcıya ne kadar anlatısan anlat astra j kasa ile aynı iç donanıma sahip diye, Opel her zaman opeldir!.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben bugun gittim bakmaya ve fiyat uygunsa siparisi vermeye ama kapaliydi. insallah pazartesi gidip hem deneme surusu yapacam hem de siparisi verecem. internetten cosmo modeli deri koltuk navigation adaptive farlar xenon ne bilim fulla cok yakin modeli 24.000 euroya yakin bir fiyat veriyor.

test sürüşleri başlamadı henüz... fiyat listesi opel.com.tr de var, 41.300 civarından başlıyor şimdilik 60 a kadar devam ediyor.. dizel seçenekleri gelince daha da yüksek rakamları görürüz artık

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut ben belcikada yasiyorum bahsettigim fiyatta 1.7 cdti 110 ps olanin sanirim burda test surusu vardir . olmasa da gerek yok zaten test surusu yapmama.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ok murat dikkat etmemişim... test sürüşü orda vardır tahmin ediyorum.. motor alternatifleri de fazla fazla ne güzel...

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sonunda bugun siparisi verdim arkadaslar. cosmo+ AFL+ FlexRide+dvd800+19 jant 23.000 euro deri koltuklara 1.500 euro ekstra odemek istemedim zaten cosmolar yari deri koltuklu kapi icleri de deri doseme. ama mart ayi icinde gelecekmis bu donanimda astra yoktu stoklarinda.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
evet sonunda bugun siparisi verdim arkadaslar. cosmo+ AFL+ FlexRide+dvd800+19 jant 23.000 euro deri koltuklara 1.500 euro ekstra odemek istemedim zaten cosmolar yari deri koltuklu kapi icleri de deri doseme. ama mart ayi icinde gelecekmis bu donanimda astra yoktu stoklarinda.

Hayırlısı olsun allah kazasız belası sürüşler nasip etsin.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.....

Darısı başımıza. :):)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende hep resimlerinden seyrettiğm astra yı bayide seyretmeye gittim seyretmeye diyorum arabayı birebir görünce hasta oldum açıkcası.
Sport donanımda karartılmış stop,far ve sis grubu çok iyi düşünülmüş harika.
Cam çıtaları çok güzel wolksvagen lere bmv lere benzemiş harika(sport ve cosmo)
Yandan leon u çok andırsada bu astra.
Kapıyı açınca orta konsolda ve kapı içlerinde yanan kırmızı renk karşıladı beni ki bu da süper. Bardaklık kol dayama vitesin önünde klimanın altında kalan alan koltup altı gözler sürücü tarafındaki mini torpido çok iyi düşünülmüş(böylece büyük eksiklik giderilmiş)
Sürüş pozisyonu yüksek ama önde çok engel var gibi belki japon dan inip astra ya binince bana öyle gelmiş olabilir. 308 de de aynısını yaşamıştım.
TR de sanırım dvd500 navi opsiyonuyla satılıyor ve makul bir seviyede eskisi gibi dünya paralar istemiyorlar.
Genel izlenimim çok BAŞARILI. tabi fiyatı biraz yüksek.
Son olarak arkadaşlar 1.4 turbo opelin kendi motorumudur? 1.4 TSI larla türkiyede sorun yaşayanlar oldu. Bunda da olur mu böyle bir sorun?