Yeni opel astra

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BU özellikler Insignia'da da var. Adıda Opel eye. Ancak TR'deki işaretler bu sisteme uyumlu olmadığından TR'ye gelen hiçbir Insignia da opel eye yoktu. sanırım aynısı astra için de olacak

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yazıkki bana broşürü geldi navigasyon ve tr haritası yok.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi, navigasyon DVD800 opsiyonel olarak geliyor meraketme ve harita da olacak tabi ki:)

SubZero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz gene sanslisiniz yeni opel Tr'ye geliyo!!! maalesef Holden (opel Australia'da Holden olarak satiliyo) yeni Astra'yi Australia getirmeme karari aldi:mad: onu yerine Kore yapimi Cruze getiricekler ve gelecek seneden itibarende Australia da uretilmeye basliycaklar, yanilmiyosam Chevrolet Cruze deniliyor Avrupada ve Tr de.
bence ve burada konustugum herkez yeni astranin gelmemesini buyuk hata olarak goruyor

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ön cam rezistansı varmış.Daha doğrsu benzer bir sistem , kışın buz eritme özelliği olan ön cam yazıyordu katalogda. Ankara için bire bir olur walla

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet başladı diye biliyorum... yetkili satıcıları bi aramak lazım... :):)

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ızmırdekı egem den satıslar ön satıslar baslamıs olması gerekıyor..bazı modeller gelıcekmıs ama her modeli degıl dıye bılıorum...birde umut bugun sana sorcaktım unuttum..smdı bu astra J mi I mı?