Yeni Opel MOKKA

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevkler ve renkler ıste bende bakınca bıle ıcım daralıyor araca sankı bınek aracı 4*4 cevırmısler gıbı geldı

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yandan ve arkadan bakarsak cizgileri nıssan suv larına benzemiş fakat tabi ki ayrıntılar dısında ama güzel arac begendım .

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
zevkler ve renkler ıste bende bakınca bıle ıcım daralıyor araca sankı bınek aracı 4*4 cevırmısler gıbı geldı

öyle zaten:D Corsa'nın biraz yükseği. daha öncelerini hatırlamıyorum ama ben ilk Honda HRV'de farkettim bunu, jip diye tabir ediliyor ama hatchback bir arabadan farkı yoktu. zamanla markalar 1er 1er bu şekilde sözde jipler yapmaya başladı.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 140 hp ve 1.6 115 hp nin fabrika çıkışlı lpg li modeli gelmediği sürece Türkiyede alıcı bulmaaaazz.
Yeni merivanın hali ortada. altmış küsürlerden kırk küsürlere indirdiler yine alıcısı çıkmadı doğru dürüst.
Bu araca dünya para vereceğine Corsa D yada 2013 dde çıkacak yeni corsayı (muhtemelen Mokkayla aynı platformu kullanıyor) almak daha akıllıca.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle cok guzel bir arac motor secenekleride cok guzel ama demedi demeyin feci ucuk bi rakam olur bu araca bence...

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yumurta gibimi ne :)