yeni prensesim

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler

Natsukai

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler... yok canım beşiktaşla ilgili birşey koymam... artık zaten Türk bayrağı bile koysan arabana yakında bombalarlar..

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız ve iyi günlerde kullanmayı nasip etsin Allah. size tavsiyem başıma geldi çünkü sakın araca beşiktaş bayrağı logosu yapıştırması anahtarlık bile takmayın benim astrayı buyüzden 7 yerinden bıçakladılar :D
BU ve buna benzer konular insanı çok rahatsız ediyor benim bir gazete yüzünden aracım bağlanıyordu adamlar nerdeyse lifte kaldırıyorlardı allahtan bir memur tanıdıda bıraktılar bu önyargılı zihniyetten nefret ediyorum konu farklı yorumlar almasın diyede uzunca yazmıyorum
teşekkürler... yok canım beşiktaşla ilgili birşey koymam... artık zaten Türk bayrağı bile koysan arabana yakında bombalarlar..
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız cezasız günlerde kullanın kızımla başlayıp prensese cıkardınız aracı dikkat edin opelkolik olma yolunda hızla ilerliyorsunuz opelkolik olmak aslında güzel birşeyde kopma zamanı geldiğinde biraz sıkıntı yaşatıyor bu durum bilginiz olsun

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
attachment.php

attachment.php

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun kardeş.Güle güle kullan...Allah bize de nasip eder inşallah :) Bu arada arabaya prenses benzetmesi yakışmamış...O tam bir kartal :)