Yeni Rekor Denemem (1.4T ile 903km+112km menzil)

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Rekor Denemem (1.4T ile 903km+112km menzil)

Tolga KARACA link' Alıntı:
+1

Bu benim de dikkatimi çekti ne zaman biri yakıttan şikayet etse 320D örneği veriliyor, sanki Bmw de 140Hp Astra ile aynı fiyata bu aracı sana verebiliyor da!!

astraowner link' Alıntı:
320d çok uçuk değerlere sahip olduğu için tüketim/performans konusunda yakıt işi devreye girince hemen 320d geliyor ortaya ama arkadaşlar yaklaşık 3 katına hatta full isterseniz 4 katı fiyatına satıldığını atlıyorlar ne kadar ekmek o kadar köfte

Bazen kendimi keriz gibi hissediyorum. Acaba 320d 60bin di de ben mi fark edemedim diye. Hani silah zoruyla da satmadıkları için astra yı bana iyice işkilleniyorum kendimden.  general_hoho

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alalım bir 320D yorumlara daha da objektif olalım en iyisi  ;)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alalım bir 320D yorumlara daha da objektif olalım en iyisi  ;)

Rüzgar sesi alıyormuş o da. Biz alınca bu seferde fırtına merkezi ilan edilir. Boşver.  :-\

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Rüzgar sesi alıyormuş o da. Biz alınca bu seferde fırtına merkezi ilan edilir. Boşver.  :-\
bizim forumdaki kişiler 3 serisi alsa rüzgar sesi en çok tıklanan konu olur forumda rüzgarsızasla falan olur heralde :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
bizim forumdaki kişiler 3 serisi alsa rüzgar sesi en çok tıklanan konu olur forumda rüzgarsızasla falan olur heralde :)

Garanti  :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:

Bu iyiydi :))

Az önce testini okudum, araba tam sürücü makinası ama dediğin gibi yüksek hızlarda azalan konfor ve rüzgar sesi şikayet alıyor, bir de ben olsam benzinlisini alırdım herhalde, Bmw demek benim için keyif demek devir çevirirken kafam rahat olmalı, gerçi yeni benzinlilerinin de sesi kötüleşmiş..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu iyiydi :))

Az önce testini okudum, araba tam sürücü makinası ama dediğin gibi yüksek hızlarda azalan konfor ve rüzgar sesi şikayet alıyor, bir de ben olsam benzinlisini alırdım herhalde, Bmw demek benim için keyif demek devir çevirirken kafam rahat olmalı, gerçi yeni benzinlilerinin de sesi kötüleşmiş..

Tolga bir 335i yanımda öyle bir kalkış yaptıki gözlerimi epey bir müddet alamamıştım. :)  Ama hani çiplenmiş bir 335d de her zaman hayallerimde, o torku gerçekten hissetmek istiyorum.  general_Pray  Lakin herşey izin verse hanım imkan yok izin vermez  :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Konu dağıldı arkadaşlar.

BMW için yeni başlık açın isterseniz...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Tolga bir 335i yanımda öyle bir kalkış yaptıki gözlerimi epey bir müddet alamamıştım. :)  Ama hani çiplenmiş bir 335d de her zaman hayallerimde, o torku gerçekten hissetmek istiyorum.  general_Pray  Lakin herşey izin verse hanım imkan yok izin vermez  :)

İşte bu yüzden planları mantıklı yapmakta fayda görüyorum  :D

şaka bir yana Bmw 3 serisinin sürüşünü seviyordum ama sertliği Akçay ın kaba asfalt / toprak yolları için kötüydü, C serisi bu konuda çok iyi ama limitleri yüksek olsa da bana hantal geliyordu verdiği is, yeni 3 serisi bu konuda tam olmuş gibi, teknik iyileştirme geçirsin bakalım bir :)