Yeni şampiyon Jensen Button

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah birine yürü ya kulum dediğinde sanırım şampiyonluk bu şekilde insanın ayağına geliyor:) hiç risk almadan sadece kırıntı puanlarla şampiyon olmaya ne kadar şampiyonluk denirse F1 in yeni şampiyonuda Jensen Button oldu. maalesef kaliteli pilotların sayısı azalıyor. yaroşlar keyifsizleşiyor.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Olsun be Salim abi ben Button'u taa Honda'da iken beğenirdim, şampiyon olmasına sevindim açıkcası.

Belki de böylesi daha iyi olur, hep aynı yüzleri görmek de sıkıyor bir yerden sonra.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olsun be Salim abi ben Button'u taa Honda'da iken beğenirdim, şampiyon olmasına sevindim açıkcası.

Belki de böylesi daha iyi olur, hep aynı yüzleri görmek de sıkıyor bir yerden sonra.

Aynen Honda'dan beri hep isterdim bu adamın yükselmesini. Allah gerçekten yürü ya kulum dedi ama Ben ikinci yarış diliminde Barichello'nun üstün işleriyle o kadar yıldan sonra onun şampiyon olmasını isterdim. Zaten seneye büyük ihtimal Brawn'dan ayrılacak şampiyon olma imkanı dahada azalacak.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünkü yarışın özellikle başı çok ateşliydi, keyifli bir yarış oldu, lakin ben şampiyonluğun son yarışa kalmasını isterdim çekişmeli ve heycanlı olurdu hem de yeni bir pistte ama olmadı. Sezonun ikinci yarısındaki performansını beğenmesem de Button şampiyon oldu bize de tebrik etmek düşer. Umarım seneye daha çekişmeli, devlerin de arasında olduğu bir sezon izleriz...

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarışın başını izleyemedim son 7 turuna yetişebildim. Başta ne olduda Hamilton,Vettel,Button en başa fırladı da barichello o kadar geriye düştü ?

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle 2-3 pilotun şampiyonluk mücadelesi verdiği bir sezon ne zaman göreceğiz acaba? Nerede o eski Schumi-Hakinen çekişmesi?

Formula'da olay belli artık. Arabası iyi olan kazanıyor. Sürücü yeteneği 2. hatta 3. planda.

Bari 1-2 firma denk araba yapsa da seneye keyif alsak

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarışın başını izleyemedim son 7 turuna yetişebildim. Başta ne olduda Hamilton,Vettel,Button en başa fırladı da barichello o kadar geriye düştü ?

Barichello yarış sonuna doğru lastiği patladığı için pite girmek zorunda kaldı...

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünkü yarışın özellikle başı çok ateşliydi, keyifli bir yarış oldu, lakin ben şampiyonluğun son yarışa kalmasını isterdim çekişmeli ve heycanlı olurdu hem de yeni bir pistte ama olmadı. Sezonun ikinci yarısındaki performansını beğenmesem de Button şampiyon oldu bize de tebrik etmek düşer. Umarım seneye daha çekişmeli, devlerin de arasında olduğu bir sezon izleriz...

2 senedir şampiyon bu pisttte belli oluyor. geçen seneyi dün gibi hatırlıyorum. toyota hamiltona şampiyonluğu son virajda hediye etti.

brawn gp yi ve buttonu tebrik ederim, barrichello da yaşına rağmen güzel bir sezon geçirdi. kovalainenin acemiliği raikoneni yakıyordu,iyiki pit yolundaki mühendisler yanmadı. bence bu tür olayalara f1 komiserlerinin büyük yaptırım uygulaması lazım bence.

kaçıranlar için video
http://www.turkiyef1.com/video/1144/Raikkonen-alevler-icerisinde-kaldi.html

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brawn gp ve button sezon başında söylensedi gülerdim sadece şimdi ağlıyasım geliyor.