Yeni şampiyon Jensen Button

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
açıkçası sevindim, son yarışa kalsa çekişme devam etse daha güzel olurdu tabi ama yıllardır aynı şekilde, bu pistte şampiyon belli oldu işte...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah birine yürü ya kulum dediğinde sanırım şampiyonluk bu şekilde insanın ayağına geliyor:) hiç risk almadan sadece kırıntı puanlarla şampiyon olmaya ne kadar şampiyonluk denirse F1 in yeni şampiyonuda Jensen Button oldu. maalesef kaliteli pilotların sayısı azalıyor. yaroşlar keyifsizleşiyor.

koskaca bir sezon anca böyle özetlenebilirdi:rock

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota pilotu kobayashi de göz doldurdu...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarışın başını izleyemedim son 7 turuna yetişebildim. Başta ne olduda Hamilton,Vettel,Button en başa fırladı da barichello o kadar geriye düştü ?

çaylaklar, şampiyonluk adayları...çok şey kaçırmışsın.
çok çok önceki yıllardaki heyecanlı yarışlar kadar olmasa da sezonun en heyacanlı yarışıydı.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çaylaklar, şampiyonluk adayları...çok şey kaçırmışsın.
çok çok önceki yıllardaki heyecanlı yarışlar kadar olmasa da sezonun en heyacanlı yarışıydı.

İnternetten en baştaki olayları izleidm ama kader işte. Her yarışı kaçırmam evde otutur izlerim ama bu seferlik yarışta geç saatte başlayacağı için çıkayım biraz hava alayım akşam ona göre dönerim dedim ama dışarıdaki hoş sohbeti bırakıp eve dönemedim. Çok şey kaçırdım aslında :D

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternetten en baştaki olayları izleidm ama kader işte. Her yarışı kaçırmam evde otutur izlerim ama bu seferlik yarışta geç saatte başlayacağı için çıkayım biraz hava alayım akşam ona göre dönerim dedim ama dışarıdaki hoş sohbeti bırakıp eve dönemedim. Çok şey kaçırdım aslında :D

aynen öyle, monotonlaşmış yarışlar arasında birazda olsa heyecan yaptı bu yarış:) artık şampiyonda belli olduğuna göre daha heyecanlı yarışlar izlemek için umutları bir dahaki sezona saklıyoruz:)