Yeni super b mi insignia mi?

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Skoda ile Opel ne zaman bir olmuski..Bence Insignia...
Esimde Fabia var 2008 model...Bende Corsa...
Opelin yanina bile yaklasamaz...

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu forumda bu kadar saçma bir soru ile karşılaşıcağım aklımın ucundan geçmezdi yaa..
Skoda yı bisiklet olarak bile evime sokmam. Bu anketin kaldırılmasını talep ediyorum.
Opel i aşağılamaya kimsenin hakkı yok...

İnsignia passt tan bile iyi bir araba. skoda superb ise cakma passat tir. bu böyle biline..

tamam opel aşağılanmamalı ama sende hiçbir markayı aşağılama !!:hıh:

apandul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar da değil. skoda volkswagen kanatları altında bir marka. bu nedenle kesinlikle saygıya değer araçları var. hee önceden olsaydı haklısın. para etmezdi. ama şimdi çok güzel araçları var. piyasada da zaten tutunmaya başladı. ben skodaya artık volkswagen in biraz daha ucuz modeli gözüyle bakıyorum. mesela passat almayı düşünsem ve param yetmese, kesinlikle gidip skodanın super b sini alırım. yeni kasasını değil, bir önceki serisi, çünkü aynen passat

Koskoca Vw dediğin markanın ne kadar küçük olduğunun farkında değilsin herhalde. Ben VW 'de çalışmış biri olarak söylüyorum bunu. Doğuş pazarlama işini o kadar güzel yapıyorki işte bu araçlar haketmedikleri fiyatlara satılıyor ve imaj kazanıyor. Hala 1,6 102 PS araçların 8V olduğunu kaç kişi biliyor acaba?? 2009 yılında 1980 model motorlarla hala otomobil satıyor bu marka ve bizlerde son teknoloji diye kazıklanıyoruz. Dizel motorlara bakarsan tüm markalar CDTI motorlara geçti Vw hala pompa enjeltor dizel kullanıyor. nerede bunun kaldı kalitesi?? Eski teknolojileri en pahalıya almak istiyorsan git vw yada çakması skoda yi alabilirsiniz.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koskoca Vw dediğin markanın ne kadar küçük olduğunun farkında değilsin herhalde. Ben VW 'de çalışmış biri olarak söylüyorum bunu. Doğuş pazarlama işini o kadar güzel yapıyorki işte bu araçlar haketmedikleri fiyatlara satılıyor ve imaj kazanıyor. Hala 1,6 102 PS araçların 8V olduğunu kaç kişi biliyor acaba?? 2009 yılında 1980 model motorlarla hala otomobil satıyor bu marka ve bizlerde son teknoloji diye kazıklanıyoruz. Dizel motorlara bakarsan tüm markalar CDTI motorlara geçti Vw hala pompa enjeltor dizel kullanıyor. nerede bunun kaldı kalitesi?? Eski teknolojileri en pahalıya almak istiyorsan git vw yada çakması skoda yi alabilirsiniz.
kendin yazıyorsun .imaj kazanıyor diyorsun. fabrika şu kadar büyük, bu kadar büyük. bunlar iş değil. senin yazdıklarını duyan valla volkwagen aracını satar. tamam opel ciyiz ama bu kadar da değil. yani sana bişey dememe gerek yok. ayrıca volswagen in ne satıp ne satmadığını iyi biliyorum. ama deli gibi araçlarını sattınığını sen de iyi biliyorsun. kime sorsam volkwagenin kaliteli olduğunu düşünmeden söyler. bunlarda volkswagen kullanan insanların araçlarından ne kadar menun olduğunu gösterir. tabiki arada çile çeken insanlar var. ve objektif olmak gerekirse kusura bakmayın ama sadece şikeyet var .com a girin bir bakın. opel şikayetleri nerede, volkswagen nerede. ve dediğim gibi satışlar opel den aşağı değil

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendin yazıyorsun .imaj kazanıyor diyorsun. fabrika şu kadar büyük, bu kadar büyük. bunlar iş değil. senin yazdıklarını duyan valla volkwagen aracını satar. tamam opel ciyiz ama bu kadar da değil. yani sana bişey dememe gerek yok. ayrıca volswagen in ne satıp ne satmadığını iyi biliyorum. ama deli gibi araçlarını sattınığını sen de iyi biliyorsun. kime sorsam volkwagenin kaliteli olduğunu düşünmeden söyler. bunlarda volkswagen kullanan insanların araçlarından ne kadar menun olduğunu gösterir. tabiki arada çile çeken insanlar var. ve objektif olmak gerekirse kusura bakmayın ama sadece şikeyet var .com a girin bir bakın. opel şikayetleri nerede, volkswagen nerede. ve dediğim gibi satışlar opel den aşağı değil
bence apandul nikli arkadaşımız haklı vw eski teknolojileri kullanıyor motor konusunda opel motorları daha iyi hatta o tsi fsi olan versiyonlar bile daha önce birçok firma tarafından denenmiş vazgeçilmiş motorlar.
karoserde ise vw önde sebebi ise daha yumuşak süspansiyon mütakibinde konfor ve bazı ince detaylar.bunada türkiyedeki opel satış ve servisleri çanak tutuyor.birde satış olarak donanımlı araçları tr getirmeyip daha fazla kar etmeye çalışıyorlar.şuan kullandığım lansman aracını vw jettaya değişmem.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence apandul nikli arkadaşımız haklı vw eski teknolojileri kullanıyor motor konusunda opel motorları daha iyi hatta o tsi fsi olan versiyonlar bile daha önce birçok firma tarafından denenmiş vazgeçilmiş motorlar.
karoserde ise vw önde sebebi ise daha yumuşak süspansiyon mütakibinde konfor ve bazı ince detaylar.bunada türkiyedeki opel satış ve servisleri çanak tutuyor.birde satış olarak donanımlı araçları tr getirmeyip daha fazla kar etmeye çalışıyorlar.şuan kullandığım lansman aracını vw jettaya değişmem.
valla o kullandığın lansman aracını bende jetta ya değişmem. ama şurası bir hakikat volkswagen küçümsencek bir firma hiç ama hiç değil. Türkiye genelinde bir anket bile yapılırsa eminim bu koşullarda volkswagen opel i geçer. acı ama gerçek

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla o kullandığın lansman aracını bende jetta ya değişmem. ama şurası bir hakikat volkswagen küçümsencek bir firma hiç ama hiç değil. Türkiye genelinde bir anket bile yapılırsa eminim bu koşullarda volkswagen opel i geçer. acı ama gerçek
küçümsemek değil tesbit motor konusunda iyi bir marka değil bence ama aracı bütün yönleriyle ele alıp karşılaştırırsanız tercih meselesi.önceleri vw kullanıyor yumuşak süspansiyondan yakınıyordum opel kullanıyorum buda sert geldi.bunun gibi mesala ama motor ölçülebilir verileri var .vw övdüğü tsi 140 hp olandan arkadaşımda var benim 1.8 140hp yakıt tüketimi özelliğide olmak üzere hemen hemen aynı ama adamlar araçlarını iyi pazarlıyor yüzyılın motorunu icat etmişler gibi fakat bu motorları reno mitsubishi gibi firmalarda uyguladı bu kadar yaygara kopmadı 25 yıl evvel bilmem anlatabildimmi.

apandul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şunu unutmayın ki Opel GM in test markasıdır. En yeni teknolojiler Opel üzerinde denenir daha sonra Saab, Cadillac, Saturn gibi markalarda kullanılır. Araçlardaki bazen kronik arızalar olması bu yüzden doğaldır.

Vw imajı Doğus un pazarlamasındaki başarısından kaynaklanıyor. Reklamları çok başarılı. Aklınızda kalan bir Opel reklamı var mı?