yeni yıl hediyesi

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Hayirli olsun abi. Eski akuye gore arac icin gozle gorulur bir fark yaratti mi? Ornegin aydinlatma veya mars alma vs. gibi

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Hayirli olsun abi. Eski akuye gore arac icin gozle gorulur bir fark yaratti mi? Ornegin aydinlatma veya mars alma vs. gibi
teşekkürler ,azda olsa fark var misal araç çalışır durumda farlar açık iken direksiyonu hareket ettirince soluklaşıyordu şimdi bu durum çok azaldı.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Servo direksiyona kadar fark etti diyorsun. Abi demekki 70 amper falan olsa kendi basini alip gidecek :-D Sayende tecrube oldu bir daha bende 60'lik tercih ederim.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Servo direksiyona kadar fark etti diyorsun. Abi demekki 70 amper falan olsa kendi basini alip gidecek :-D Sayende tecrube oldu bir daha bende 60'lik tercih ederim.
valla uyarsa 66 lık al, benimki orjinal 60 lıktı, 72 veya 75 lik olsaydı alacaktım :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Abi enerji patlamasi yasamasin araba? Benim orjinalinde 50'lik yazmislar, 75'lik olunca bi zarari dokunur mu?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Abi enerji patlamasi yasamasin araba? Benim orjinalinde 50'lik yazmislar, 75'lik olunca bi zarari dokunur mu?
o zaman sana 66 lık yeter fazlasını araç şarj ederken zorlanır tam şarj olmaz.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Evet mantikli abi, tabi benim aku ne zaman omrunu tamamlar bilmiyorum ama bende Mutlu'nun 66'ligini tercih ederim.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Evet mantikli abi, tabi benim aku ne zaman omrunu tamamlar bilmiyorum ama bende Mutlu'nun 66'ligini tercih ederim.
senin aracın üretim yılına bak ,3 seneyi geçince akü yavaş yavaş ömrünü tüketiyor normal süresi 3,5 - 4 sene tabi kullanım koşullarıda etki ediyor buna.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni yıl hediyesi

Ulaş güle güle kullan akünü, kutlamak için bir mangal yapmalı. (:)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni yıl hediyesi

Güle güle kullan Ulaş. Bende ki akü de yerine yüksek gelmişti. Ona göre demir yaptırdım, geçinip gidiyoruz öyle. Ama kısa geniş aküler de var aynı amperde de bulmak biraz zor oluyor. Aracın iç lambaları bende de hafif kısılıyor, elektrikçiye sordum şarj dinamosunun kömürleri eskidikçe olur, değiştirince düzelir dedi.  ::)  Gerek duymadım değişimine. :)