Yere düşürme hakkında.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle düşün.Bir kalem ve bir cetvel al.Kalemin üstüne sanki bir diferansiyel miş gibi cetveli koy.Cetvelin ucunu yukarı aşşağı indir kaldır.Kaleme temas eden asıl taşıyıcı kısmın yer ile mesafesi ne kadar değişir ki?Sadece aracın duruş açısı değişir, tampon yükselir.Arkasına insan bindiğinde yine altı sürter yine altı sürter.Çünkü araç ön tarafın mesafesine inecektir.Hatta ağırlığa göre ön yüksekte kalıp arka daha da inecektir.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım abi bilgin için teşekkürler :)
Kerem abi daha çoook çekecekleri var bunlar bişey değil :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç anlamam bu işlerden :) Arabayı alırım tek yaptığım üstünde varsa vardır yoksa 5 kollu jant atarım camlara flim çektiririm biner giderim :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaçırma derim kailteli marka biraz pazarlık :D
Şuanki maddi durumumla beni zorlar abi,favoriye aldım beklesin :)
Hiç anlamam bu işlerden :) Arabayı alırım tek yaptığım üstünde varsa vardır yoksa 5 kollu jant atarım camlara flim çektiririm biner giderim :)

En iyisi abi,ama bende rahatsızlık.Öğrencilikte var tabi komik rakamlar belki ama cebimde 50 lira bile olsa o paraya arabaya yakışacak en iyi ne yapılır ? diyorum ve ertesi gün bakmışım yapmışım,dayanamıyorum elimde değil :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyisi abi,ama bende rahatsızlık.Öğrencilikte var tabi komik rakamlar belki ama cebimde 50 lira bile olsa o paraya arabaya yakışacak en iyi ne yapılır ? diyorum ve ertesi gün bakmışım yapmışım,dayanamıyorum elimde değil :)

Açıkçası tofaşçıların herşeyi arabanın bir tarafına yaıpıştırmalarını gördükçe modifiye denen şeye kıl oldum o yüzden rüzgarlık bile taktırmıyorum :) Benim araç orjinal M5 aksesuarlı olduğu için sadece jantı m6 tip jantla değiştirdim o kadar :) Aslında m5 jantları da şık ama işte 5 kol jant takıntısı :)

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası tofaşçıların herşeyi arabanın bir tarafına yaıpıştırmalarını gördükçe modifiye denen şeye kıl oldum o yüzden rüzgarlık bile taktırmıyorum :) Benim araç orjinal M5 aksesuarlı olduğu için sadece jantı m6 tip jantla değiştirdim o kadar :) Aslında m5 jantları da şık ama işte 5 kol jant takıntısı :)

Doğrudur abi sade herzaman iyidir,şahinciler çok abartıyor.
Arabanın orjinalini bozmadan eklemeler yapıyorum bende:)