Yerli Otomobil Tanıtıldı

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Her 2 aracıda çok beğendim. Sedan versiyonu ülkemizde yok satar gibi duruyor. SUV modeline bayıldım. Olmuş bu iş diyorum...

Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=CdN-ZgiuyLk

yerli_oto_2.jpg

yerli_oto.jpg

yerli-otomobil-1.jpg
yerli-otomobil-2.jpg
yerli-otomobil-3.jpg
yerli-otomobil-4.jpg
yerli-otomobil-5.jpg
yerli-otomobil-6.jpg
yerli-otomobil-7.jpg
yerli-otomobil-8.jpg
yerli-otomobil-9.jpg
yerli-otomobil-10.jpg
yerli-otomobil-12.jpg
yerli-otomobil-13.jpg
yerli-otomobil-14.jpg
yerli-otomobil-15.jpg
yerli-otomobil-16.jpg
yerli-otomobil-17.jpg
yerli-otomobil-18.jpg
yerli-otomobil-19.jpg
yerli-otomobil-20.jpg

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Murat

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Malesef bu iş görüntü ile olmuyor Hasip...İlerde belli olur kalitesi...Bekleyelim görelim..Performansı,konforu,dayanıklılığı,güvenliği,yedek parçası,yakıtı vs....Ncap sokmuşlarmı ? :)Zarar etmemek için sokmazlar heralde 😜..Fiyat listesini paylaşmışlarmı?

• Beğen
Tepkiler: önderbei

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef bu iş görüntü ile olmuyor Hasip...İlerde belli olur kalitesi...Bekleyelim görelim..Performansı,konforu,dayanıklılığı,güvenliği,yedek parçası,yakıtı vs....Ncap sokmuşlarmı ? :)Zarar etmemek için sokmazlar heralde 😜

Abi ilk defa bir sunum izledim. Euro NCap 2022 için belirlenen standartlara göre hazırlıklar yapılıyormuş. Ben yerlilik ve millilik konusunda çok ısrarcı değilim isterse %1 yerli parçası olsun. Benim için en önemli kriter ülkemize ait bir marka olması. Bu çok önemli.. Yakıt, performans vs bu konular zamanla yanıt bulacaktır. Ancak 200 beygir ve 400 beygir olarak açıkladılar. Açıkcası devlet desteklesin bu işleri olsun artık bir markamız...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim merak ettiğim hangi parçasını biz ürettik acaba?Bunula ilgili bir çok soru işareti var..Mesela bu üretilen araçların üretildiği yer neresi nerede üretiliyor gibi ?

Mert351

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Patenti %100 turkiyeye ait sadece tasarim konusunda italyanlardan yardim alindi

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elektrikli araç tarafından giriş yapılması çok kıymetli. Gelecek o tarafa gidecek çünkü. Açıkçası bu konuda net bir adım atılmış olması da çok çok kıymetli. Ülkemiz için büyük bir adım. Ne kadarı yerli ya da hangi parçalarını bizim ürettiğimiz ilk aşamada çok da önemli değil. Tamamen bize ait bir markayı oluşturup pazarda kendimize yer bulduktan sonra zamanla her şeyini üretebilecek konuma da geliriz evelallah. Bu nedenle bu girişimi kıymetli buluyorum. Hem doğayı kirletmiyorsun, hem çoooook ucuza seyahat ediyorsun. Elektrikli araç candır [emoji4] umarım herkesin ulaşabileceği fiyatlarda olur en azından bir modeli. Bir de bu araçlarla birlikte şarj altyapısı da önemli ölçüde çoğalacak.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Hasip

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Her iki model olcukça çekici ve yakışıklı duruyor ve ülkemizdede çok rağbet göreceği malum.Yerlilik Konusunda da parçalar vb pek bilgim yok ama yerli olmadığı söyleniyor Ama tabikide ülkemiz markası olduğu için Çok güzel bir şey.

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Hasip

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
icten yanmali motorlarda malzeme kojusunda skinti cektigimizden dolayi elektirik tercih etmisler bence. Cunku yaptigimiz icten yanmali motorlar emsallerine gore hep agir oluyor. Elektirik motorunda o skintiyi cekecegimizi dusunmuyorum. Pil konusundada uretimini aspilsanda yapabileceklerini dusunuyorum. Aracla ilgili sadece tasarim yurt disi olur bence gerisini turkiyede uretebiliriz. Ayrica yeni modellerde tasarim konusuda asilir bence. Turk tasarimcilar cok daha iyisini yapar

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ici dehset ayrica giris paketindede ekranlar ayni sekilde olacakmis. Diger markalar gibi bosunda herseyi sok at degil yani. Bunu yaoan firma sayisi hep d e segment firmalar. Bmw mercedes gibi. Bosu bile dolu. Bizimkide oyle olacak. Dogru karar olur bence.

• Beğen
Tepkiler: omeroz