Yetkili servis mi özel servis mi???

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım astra H dizel 2009 .45 bin bakımı için yetkili servis 440lira fiyat verdi.Özel servis ise 210 lira.Daha önce hiç bir aracaımı özel servise götürmedim.Sürekli yetkili serviste yaptırdım ama aradaki fark yarı yarıya nedir bu kadar fark özel servis parça garantisi vermiyor mu???Perşembe ye kadar karara bağlamam lazım bu konuyu yardımlarınızı bekliyorum

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisin işçilik ücreti cok fazla o yuzden okadar fark olusuyor.. Aracın garantı kapsamında degıl sanırım o yuzden özel servisi tercih edebilirsin. Özel servisde kullandıgı parçaya garanti veriyor...

He sen dersen ki benim param var ozaman yetkili servisi tercih edebilrsin:D:D

İstanbulda baskı balata için işçilik ücreti 330 tl istedıler yetkili servis benden, maslakda özel servisde 150 tl işçilikle hallettım ve gayette memnunum..

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan sorun çıkarmasın para konusu tabi önemli ama sorun çıkartırsa paranın da önemi yok yaptığı işe garanti veriyorsa özel servis yetkili servise gitmenin anlamı yok tabiki haklsınız

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat aldığınız özel servise güveniyorsanız, bildiğiniz bir yerse gerek yok yetkiliye gitmeye. Aksi halde, ya referansla başka bir özel servise gidin, ya da yetkili servise.

Tabi bu arada, yetkili servisi de ben olsam iyi araştırırdım. Şikayet alan, acemi ustaların dolu olduğu o kadar çok yetkili servis var ki !

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan sorun çıkarmasın para konusu tabi önemli ama sorun çıkartırsa paranın da önemi yok yaptığı işe garanti veriyorsa özel servis yetkili servise gitmenin anlamı yok tabiki haklsınız

Tanıdık bi ustanız varsa ona gidin, opelden anlayan bi usta olursa Opel özel servisleri hersey daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.. Yetkili servislere o kadar para vermenin anlamı yok bence

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servis sigortalı,yemekli,maaşlı eleman çalıştırıyor.özel servis yevmiyeli işçi.bazen bu forumda sorulan sorular çok ilginç geliyor bana