Yikamaci Sagolsun

• Konuyu başlatan oakyol
  • Başlangıç tarihi

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yikamaci Sagolsun

geçimiş olsun. hak aramanızı sonuna kadar götürün.

O

oakyol

Bilgi Girilmemiş

Yok abi pimpirikli olmamak lazım gercekten sakınılan göze çöp batıyor. Bir keresinde arabalı vapura binerken önümüzde bir tane 911 Turbo vardı altını sürte sürte bindi adam hiç sallamadı (birşeyde olmadı arabaya) arkasından ben ilerledim dip basık coilli vw ile yok capraz geçiyim yok yavas gidiyim altını sürtmesin derken bir dalga geldi o inen kapagın yukarı aşagı oynamasından tampon köşesi kırıldı ve cizildi. Otoparkta yer kalmıyor yol kenarına koyuyorum yol kenarındaki en uyduruk en ucuz araba baktım benimki yine geliyolar beni buluyolar. Var bi cenabetlik hadi hayırlısı bundan sonra umursamamayı deniycem.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, ben aracımı kesınlıkle otopark görevlılerıne yıkamacılara kullandırmam aracımın dısını yıkatır,  ıcını de kendım temızlerım.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçen aracı yıkamacıya götürdüm.sanki ferrari getirdik oturdular iş yapmak yerine 20 dk arabayı incelediler.gereksiz bir ton sorularına cevap verdim falan neyse sonunda yıkamaya aldılar.yıkayan arkadaslar(!!) dış yıkamayı bitirdi.iç temizlik için aracı çekmek için arabayı çalıştırdı.geri vitese taktı aracı çıkartacak.baktim arkada elektrik süpürgesi var.seslendim durmuyor.nese yakaladım çektim süpürgeyi.sonunda fark etti beni.napıyorsun diyorum bişe olmaz altı ustu supurge diyor.nasıl bişe olmaz arabayı çizer diyorum yok abi çizmez diyor.başkasının malı başkasına ucuz demişler doğru.ancak ağızları laf yapıyor.ne adam gibi temizlerler ne malımıza kıymet verirler.en iyisi kendin yıkaman.mümkün oldukça yıkamacıya götürmeyecem.gittim el süpürgesi de aldım.iç dış kendim yıkayacam.yetti artık her yıkamada tansiyon oluyor 16-18.

alonetrf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben her zaman yıllardan beri tanıdığımız olan yıkamacıya götürürüm. eğer ki gidemezsem evde yıkarım. yıkamacıda ki yıkayan kişi de hep aynıdır...

S

sevko61

Bilgi Girilmemiş

cok gecmıs olsun onca para verıp gozumuzden bıle sakındıgımız aracımızın bu sekılde hasar alması cok uzucu bır durum  :(