Yıllık bakım fiyatı nasıl

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benim düşüncem...

Bujileri değiştirmen gerek, ben her 20 000 km de mutlaka değiştiririm

Arka fren balatalarının değiştiği yazılmamış anladığım kadarı ile fren balatalarını değiştiririm

Bir daha bakım da mutlaka triger değişimini yapmanı öneririm...

Otomatik vitesli bir araç olmasına karşın anladığım şanzuman yağına dokunulmamış mutlaka değişimini yaparım...

Ön fren balataları hakkında bilgi yok eğer değişim olmadı ise onu da değişimi yaptırırım..

Antrifiriz olayına girilmemiş normal şartlar da dört yıllık zaman içinde komple değişimi uygundur onun da değişmesi çok sağlıklı olacaktır.

Devridaim değişimini de yapman da fayda var bu işi de mutlaka triger değişimi ile birlikte yap çok sağlıklı bir uygulama olacaktır.

Şimdilik aklıma gelenler benim bunlar.

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim düşüncem...

Bujileri değiştirmen gerek, ben her 20 000 km de mutlaka değiştiririm

Arka fren balatalarının değiştiği yazılmamış anladığım kadarı ile fren balatalarını değiştiririm

Bir daha bakım da mutlaka triger değişimini yapmanı öneririm...

Otomatik vitesli bir araç olmasına karşın anladığım şanzuman yağına dokunulmamış mutlaka değişimini yaparım...

Ön fren balataları hakkında bilgi yok eğer değişim olmadı ise onu da değişimi yaptırırım..

Antrifiriz olayına girilmemiş normal şartlar da dört yıllık zaman içinde komple değişimi uygundur onun da değişmesi çok sağlıklı olacaktır.

Devridaim değişimini de yapman da fayda var bu işi de mutlaka triger değişimi ile birlikte yap çok sağlıklı bir uygulama olacaktır.

Şimdilik aklıma gelenler benim bunlar.

Bujilere baktım dedi usta.
Arka fren balataları çok kirliydi temizledim dedi değişmemiş.
ön balatalarla ilgili her hangi bir şey demedi ama değişmediği kesin.
Şanzuman yağı ekledim dedi ( yanlış hatırlamıyorsam) Yine bir sorarım.
Antifiriz olayına hiç girmedi.

Bir daha ki bakım dediğiniz. Bir yıl sonra oluyor değil mi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Dedim gibi bakımlar bu şekilde olursa hiç kafan ağrımadan aracını ağız tadı ile kullanmaya devam edersin. Ben her yağ değişimin de sadece işi yağ ile bırakmam. Her iki yağ değişimin de mutlaka buji değişimine giderim. Her yağ değişiminde hava filtresi değiştiririm. Zaten işi yoluna koyduktan sonra gerisi daha kolay olur.

20ahmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dedim gibi bakımlar bu şekilde olursa hiç kafan ağrımadan aracını ağız tadı ile kullanmaya devam edersin. Ben her yağ değişimin de sadece işi yağ ile bırakmam. Her iki yağ değişimin de mutlaka buji değişimine giderim. Her yağ değişiminde hava filtresi değiştiririm. Zaten işi yoluna koyduktan sonra gerisi daha kolay olur.

Sağ olun verdiğiniz bilgiler için...