yine bayan yine kaza

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı bu gün verdim öğleden sonra 2 3 arası exper gelecekmiş muhtemelen ustanın dediği tampon değişir diyor çünki yırtılmış gibi bir durum var tamponda olmaz dedi 1 hafta 10 güne tamamdır aracın dedi bende bu süre zarfında alabilirmiyim diye sordum tamponsuz binmek istersen buyur al parça gelince biz çağırırız dedi :D hep tamponlu bindim birazda tamponsuz binerim diye düşünüyorum akşama alıcam aracı
yani :)
sen aracı almak istedikten sonra dükkan önünde kalabalık yapmasını istemezler zaten.

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.Eğer uzun süre bekilcekse bence arabayı tampon sökük halde al.Sanayide ne olacağı belli olmaz emenette olsa bırakmamak lazım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Geçmiş olsun.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B sınıfı araç kullanan bayanlardan daha çok ürktüğüm bir durum varsa SUV sınıfı araç kullanan bayanlardır, yılandan korkmam bayandan korktuğum kadar :(

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze çok teşekkürler allah kimseye kaza bela vermesin

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park halindeki aracima minibus tarzi bir arac kullanan bayan carpmisti.kopegiyle dolasiyormus:) kopegiyle minibusten inislerini hic unutmam

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş dün exper geldi adam baktı öyle rapor yazdı sanrıım bu tampon değişir dedi yanlız tamponu sök felan da demedi ustaya ee ne olacak dediğimde ise karşı tarafın ve sizin sigortacılarınız gelecek oturacak tramer oluşturucak kim suçlu kim haklı diye sonucunda ben ustaya haber vericem usta başla diye dedi yanlız anlayamadığım adama çok uzun sürermi dedim belki sen suçlusundur felan dedi elinde raporda var duran aracıma çarptı rapordada yazıyor zaten park halindeki araca duramayarak çarpttım yazdı karşı taraf yinede belli olmaz diyor herif kıllandırdı açıkcası son olarak da bu tamponu söküp autoking mi ne oraya göndermesi gerekmezmiydi nasıl oldu bu iş anlam veremedim ve ne kadar sürer bu işlem bellimi

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinde sağlam belge evrak varsa karşı tarafın kendisinin park yerinde vurduğuna dair hiç tırsma bekle acele etme (unutmadan bu gibi durumlarda herkez için söylüyorum) resim olay yerin birkaç yerden resmi varsa şahit mutlaka olsun.
Yani sabret onay gelene kadar bekle baktın iki güne haber gelmedi devamlı sıkışıtr ahtta karşı tarafın sigortasını,geçmiş olsun

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elinde sağlam belge evrak varsa karşı tarafın kendisinin park yerinde vurduğuna dair hiç tırsma bekle acele etme (unutmadan bu gibi durumlarda herkez için söylüyorum) resim olay yerin birkaç yerden resmi varsa şahit mutlaka olsun.
Yani sabret onay gelene kadar bekle baktın iki güne haber gelmedi devamlı sıkışıtr ahtta karşı tarafın sigortasını,geçmiş olsun

var var zaten park halinde vurdu adam rapordada yazdı zaten aracımı durduramadım ve park halindeki araca çarptım diye yazdı neyse ya hayırlısı olsun bekleyip görücem