yine benzin zamlandı

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pompadan zam aktı
12 Mart 2008 Çarşamba 20:01
Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatına zam geldi. İşte zamlı yeni fiyatlar;

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 8 YKr arttı. [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Bugünden geçerli yeni ayarlama ile Ankara ve İzmir'de OPET, PO ve Shell bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 3,19 YTL'den 3,27 YTL'ye yükseldi. [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakalarında ise 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı, söz konusu dağıtım firmalarının bayilerinde 3,20 YTL'den 3,28 YTL'ye çıktı. [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle, şirketler ve ürün çeşitlerine göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor. [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Bazı dağıtım şirketlerinin Ankara, İstanbul ve İzmir'de geçerli 95 oktan kurşunsuz benzin fiyatı önceki fiyatlarla karşılaştırmalı (litre/YTL) şöyle: [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]95 OKTAN KURŞUNSUZ BENZİN [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]ANKARA [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]OPET - Eski Fiyat: 3,19 Yeni Fiyat: 3,27 [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]PO - Eski Fiyat: 3,19 Yeni Fiyat: 3,27 [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Shell- Eski Fiyat: 3,19 Yeni Fiyat: 3,27 [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]İSTANBUL [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Avrupa-Anadolu yakaları [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]OPET - Eski Fiyat: 3,20 Yeni Fiyat: 3,28 [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]PO - Eski Fiyat: 3,20 Yeni Fiyat: 3,28 [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Shell- Eski Fiyat: 3,20 Yeni Fiyat: 3,28 [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]İZMİR [/FONT]

[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]OPET - Eski Fiyat: 3,19 Yeni Fiyat: 3,27 [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]PO - Eski Fiyat: 3,19 Yeni Fiyat: 3,27 [/FONT]
[FONT=Verdana, Geneva, Arial, Sans-serif]Shell- Eski Fiyat: 3,19 Yeni Fiyat: 3,27[/FONT]

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çüş diyorum şimdi size burdaki fiyatları göstersem şok olursunuz

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçirmişler olsun hepimize..

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaşırmadım desem yalan değil artık normal karşılamak lazım.hergün zammmmm normaldirrrrrr....

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırtımda bir ağırlık hissettim birden. Devlet bütçesini ben taşıyormuşum gibime geldi :D

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satacak bişey kalmadı bundan sonra olay zam ve vergi maalesef !!!