yine kaza

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yine kaza

Yazılım konusunda iyi bilgiye sahibim.Videodan bir inceleme yapmayı deneyecem.zor görünüyor ama birkaç programla belki bulabilirim plakasını.Geçmiş olsun Hasan abi.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan abi geçmiş olsun. Bu namussuzlardan biri birgün birinin kafasını sokacağım tekerin altına adamlar tarlaya dalar gibi dalıyorlar birde nasıl kaçıyor adi oğlu adi akşam akşam canım sıkıldı yine.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Yazılım konusunda iyi bilgiye sahibim.Videodan bir inceleme yapmayı deneyecem.zor görünüyor ama birkaç programla belki bulabilirim plakasını.Geçmiş olsun Hasan abi.

Sevgili dostum bu insan başlı su sığırını bulsan ne yapacan zaten adam olsa dururdu, ben sinyal vermiştim diyecek falan filan sinir olduğunla kalacaksın.

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
sallierim incele belki çıkarırsın plaka olsa çok hoş olacak

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kamera görüş açısı 180 derece olduğu için uzakmış gibi gözüküyor 2.5 3 metrelik uzağımdaydı çıktı

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
sallierim bendeki orijinal video daha net youtube attığım bozuk görüntü yapabilirsen kargoyla orijinal videoyu göndereyim

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Sevgili dostum bu insan başlı su sığırını bulsan ne yapacan zaten adam olsa dururdu, ben sinyal vermiştim diyecek falan filan sinir olduğunla kalacaksın.
en azından şikayet eder ceza yedirtir abi.video da kanıtı.Allah korusun daha büyük kazaya da yol açabilirdi ş.siz herif..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanacar link' Alıntı:
sallierim bendeki orijinal video daha net youtube attığım bozuk görüntü yapabilirsen kargoyla orijinal videoyu göndereyim
abi Virtual Dub diye bir program var.bu program videolarda netleştirme falan yapıyor.ne oranda netleştirme yapacağının garantisi yok.belki çok iyi netleştirir belki hiç fark bile etmez.şimdi youtubedeki videoyu indirdim FLV formatindan AVI ye çeviriyorum.inceleyecem belki netleştirebilirim

aliceinchains

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun, böyle sığırlardan çok fazla var trafikte.Umarım tespit edersiniz.Videoyu nasıl çektiniz?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada youtubeye koyduğun videoyu HD şekilde izleyebiliyorum göndermene gerek yok abi videonun sağ alt tarafındaki dişli gibi bir yer var.oraya tıklayıp 720Pyi tıklayınca senin çektiğin videodaki gibi oluyor