yine şehit haberleri geliyor

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bugun acayip canım sıkıldı yaa birkaçgün içinde patlamalar vs 5 tane şehit varmış yine ne olacak böyle bilmiyorum yazık vatanın evlatlarına mekanları cennet olsun

26.07.2008 17:30 - Bu haber 33.688 kişi, Mynet Haber bugün 3.477.451 kişi tarafından okundu.

Türkiye şehitlerine ağladı
5sehit.jpg
Türkiye bugün şehitlerine ağladı. Şırnak'ın Güçlükonak İlçesi kırsalında terör örgütü PKK tarafından yola döşenen mayının patlaması sonucu dün şehit olan jandarma er Mehmet Gidiş ve Mehmet Koç Gaziantep'te, jandarma er İskender Ercan'ın (21) cenazesi Kocaeli'nde toprağa verildi. Ercan'ın cenaze törenine Donanma Komutanı Oramiral Uğur yiğit de katıldı. Öte yandan Şemdinli'de mayın patlaması sonucu şehit olan Jandarma Ulaştırma Er Muharrem Samur'un cenazesi de Konya'da toprağa verildi.Türkiye şehitlerine ağlarken bugün bir acı haber de Kars'tan geldi. Kars'ın Kağızman ilçesinde güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada Piyade Onbaşı Onur İlhan şehit oldu.

Son düzenleme:

ELM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:cry::cry:çok üzülüyorum yaa..vede baştakilere çok kızıyorumm:mad:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah rahmet eylesin vatan uğruna şehit oldu onlar geride kalanlara ALLAH sabır versin bende 12 agustosta teslim olacam inşallah

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
allah rahmet eylesın bende yeni geldim 2 ay oldu askerden kardesim asker allah yardımcıları olsun

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesın bende yeni geldim 2 ay oldu askerden kardesim asker allah yardımcıları olsun

Allah kardeşine ve bütün vatan bekçilerimize güç kuvvet versin sağ salim evlerine yuvalarına dönsünler inşallah...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar..Ne kadar doğru bilmiyorum ama doğuda çatışmalardan yeni gelen bir eleman ''abi çatışmaların ilk cıktıgı zamanlar bizden 200 e yakın asker şehit oldu dedi...Gizli tutup moral için,üçer beşer sanki yeni çatışma olmuş gibi açıklıyorlar şehitlerin isimlerini'' dedi..Bunlar ne derece dogru bilmiyorum ama bana böle bişey mümkün olabilir gibi geliyor...İnşallah böle bişey yoktur....Ölenlere Allah rahmet eylesin,geride kalanlarada Allah sabır versin...

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işte ters giden birşeyler olduğunu düşünüyorum insanın zoruna gidiyor ya biz ordumuza bütün maddi imkanlarımızı seferber etmiş bir millet ve devletiz nasıl oluyorda bu kadar donanımlı bir ordu 4 tane itin köpeğin döşediği mayına 5 tane vatan evladını şehit verebiliyor yazıktır günahtır bu mesele 10 günlük bi mesele değil yıllardır bu meseleler gündemde bazen azaldı bazen çoğaldı ama artık insanların sabırları taşıyor nası taşmasın sen kendi memleketinde kendi yoluna yurtsuz itlerin döşediği mayına vatan evlatlarını bu kadar kolay bi şekilde nası feda edersin dağda çatışma olur tamam askere gitmedim ama en azından insanın gözünde azda olsa canlanabiliyor gecenin karanlığı çatışma çıkar göz gözü görmez zahiyat verilir ama böyle göre görede olmamalı ihmal var diye düşünüyorum yazık gerçekten yazık insan kolay yetişmiyor şehit olanlar hep gencecik vatan evladı bunlara kan ağlamaktan insanların canı çıktı resmen hiçbişey bu kadar kolay olmamalı üst kademedeki yetkililer bunları böyle düşünemiyecek kadar acizmi !

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bu işte ters giden birşeyler olduğunu düşünüyorum insanın zoruna gidiyor ya biz ordumuza bütün maddi imkanlarımızı seferber etmiş bir millet ve devletiz nasıl oluyorda bu kadar donanımlı bir ordu 4 tane itin köpeğin döşediği mayına 5 tane vatan evladını şehit verebiliyor yazıktır günahtır bu mesele 10 günlük bi mesele değil yıllardır bu meseleler gündemde bazen azaldı bazen çoğaldı ama artık insanların sabırları taşıyor nası taşmasın sen kendi memleketinde kendi yoluna yurtsuz itlerin döşediği mayına vatan evlatlarını bu kadar kolay bi şekilde nası feda edersin dağda çatışma olur tamam askere gitmedim ama en azından insanın gözünde azda olsa canlanabiliyor gecenin karanlığı çatışma çıkar göz gözü görmez zahiyat verilir ama böyle göre görede olmamalı ihmal var diye düşünüyorum yazık gerçekten yazık insan kolay yetişmiyor şehit olanlar hep gencecik vatan evladı bunlara kan ağlamaktan insanların canı çıktı resmen hiçbişey bu kadar kolay olmamalı üst kademedeki yetkililer bunları böyle düşünemiyecek kadar acizmi !
teşke senın dedığın gıbı olsa bir bazi gercekler var o gercekler çözulurse iş biter kolaylaşir:confused:
biz içimizden satilmişiz doguda gorev yapan abilerim bılır fazla söz soyleyemıcem forumda yanliş yerlere gidebilir sabrediyoruz ama içimiz yaniyor :sorry: