Yol Bilgisayarı Açılma Sorunu

isikmuratim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim 2004 model opel vectra Comfort arabam var ve ortadaki bilgi ekranı ile şöyle bir sorun yaşıyorum; Önceden kumandanın düğmesine basar basmaz ekran çalışıyordu. Sonra gittikçe geç gelmeye başladı. Yani arabayı çalıştırıyorum 5-6 km gittikten sonra anca açılmaya başladı tabi yol boyunca açılmaya çalışıyor. açılıp kapanıyor felan... sonra bu aralık gittikçe artı. Şimdi hiç açılmıyor.
Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.:help: :help: :help: :help: :help:

isikmuratim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olacak birileri yok mu? ____ Servise gittim oradakiler direk ekren aarızalı dedi... Ama arada sırada çalışan şey nasıl arızalı olabilir. Eğer yeni ekran alınca ondada aynı sorunu yaparsa???

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede vectra c elegance var 2003 bende esp devreye girdiğinde ekranın titrediğini hissettim bugün ama bi fikrim yok

isikmuratim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

isikmuratim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar.. benim yol bilgisayarı hala açılmıyor.. biri yardım etsin...

servis değişmesi lazım dedi (ben bu fikre katılmıyorum)___
değiştirirsem çıkma mı alayım (200ytl) yoksa sıfır mı (439 ytl ve 2 yıl garanti).. hangisini tavsiye edersiniz

aysanay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aysanay Dan Yardim???

KARDEŞ EKRAN DAN OLMA İHTİMALİ YÜKSEK AMA DİREKSİYON MODÜLÜDE OLABİLİR KOLON MODÜLÜDİYE GECEBİLİR SEN TECH 2 LE BAKTIRDINMI EYER BAKTIRMADIYSAN BİR BAKTIR SERVİSLERDE VAR YENİDEN Bİ TANITSINLAR KOLON MODÜLÜNE EKRANI AMA SORUN HALA GECMEZSE BEN SANA 125 YTL YE VEREBİLİRİM KENDİNDE DEGİŞTİRE BİLİRSİN ÇOK KOLAY SADECE 4 TANE VİDA SÖKECEKSİN HEPSİ BU AMA SENİN EKRA, NIN ARKASINDA YAZAN BİR HARFLER VAR ONA BİR BAKMALISIN ÖRNEK ( EX YADA XR vs EQ ) GİBİ BUNU BİLMEK GEREK SEN BAK BEN SANA GÖNDEREYİM DENE OLURSA AL SANADA 6 AY GARANTİ VEREYİM OLURSA PARASINI GÖNDERİRİSİN ARABANDA BAŞKA SORUNLU PARÇAN VARSA YAZ SANA GÖNDEREYİM OLURMU SAYGILARIMLA AYHAN AYDOĞAN 0532 665 35 36 ANKARA

isikmuratim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynasay;
Servise gittim onlar tech2 ile benim ekrana bağlanmayı denediler ancak bağlanamadılar. bana tech2 senin ECU yu görmüyor dedi.
Ekranımı kendim söktüm arkasında şunlar yazıyor;
13 178 796
EU
FD: 0304
Ankarada yerin varsa yanına gelmek isterim. (Ayrıca Ekranı bir mühendis arkadışama vermiştim o baktı içindeki büyük olan entegrenin değişmesi lazım dedi, şimdi o entegreden arıyorum ve cumaya kadar arayacağım. Eğer cuma gününe kadar bulamazsam senin ekranını almak isterim. İlgin için çokkk tşk.)

aysanay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekran

Ekran Var Işlemcide Var Bende Hangisini Istersen Verebilirim Sorun Degil Işlemçinin Fiyatida 65 Ytl Olur.
AYHAN AYDOĞAN 05326653536