yol bılgısayarı ekranı tamiri yapacak yer

ede-46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

resımdekı yol bılgısayarı ekranımda olü pıkseller var arada bır ekran duzelıyor fakat bellı bır sure sonra tekrar eskı halını alıyor sanırım bıraz ısınınca duzelıyor. ıstanbul maltepe veya cıvarında tamır edecek bırılerı varmı ve tamır ne kadara cıkar acaba

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamiri biraz zor olduğu için pek yapan olmaz,tamirine vereceğin para ile biraz daha üstüne ekleyip bence çıkma bul daha iyi yaparsın.forumda bu gibi benzer konular vardı bir arattırırsan belki birşeyler bulursun ama istersen mokia nikli cengiz arkadaşımıza özelden ulaşabilirsin o belki sana yardımcı olur.

ede-46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamiri biraz zor olduğu için pek yapan olmaz,tamirine vereceğin para ile biraz daha üstüne ekleyip bence çıkma bul daha iyi yaparsın.forumda bu gibi benzer konular vardı bir arattırırsan belki birşeyler bulursun ama istersen mokia nikli cengiz arkadaşımıza özelden ulaşabilirsin o belki sana yardımcı olur.
bugun maltepe ıstanbul bostancı sanayı sıtesınde bır yer buldum telefonla konustum ama yarın gıdıp sahsen konusacagım. sonucu sızlere bıldırırım.

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün benim gittiğim servise sordum tamir için bir yere gönderiyoruz dediler ve 150-200tl gibi bir masrafı oluyormuş ama geçici bir çözüm olduğunu da belirtiler.benim arabada da var zaman zaman değişik yerlerde çıkıyor ölü pikseller bazen de hiç çıkmıyor, şuanda kafama takılmıyor ama ilerde ne olur bilmem.inşallah iyi bir usta bulursunuz da sorununuz halledilir.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sıfır al desen neyse de böyle hassas bir üründe çıkma kesinlikle alınmaz bence.2 gün sonra aynısının olmayacağı ne garanti.

aynı sorun bendede var kardeş 150 lira sıkışmış oraya.tamir ettirip düzelteceksin.burda 1 yıl garanti veriyor adam.2 yıl verirmisin dedim.veririm dedi.tamir bence en sağlıklısı.

brkhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecikmiş bi cevap ama bilmiyorum işinize ne kadar yarar; Sivas'ta mega elektronik var. bütün yol bilgisayarlarında başarıyla sonuç almış bir firmadır. hem tamir eder, hem yazılım atar. Birde onun hemen 20 metre ötesinde sadece opel için yazılım atan birisi var, ama sadece yazılımla ilgileniyor bu opelci. her ikiside; ata sanayide mermercilerin hemen orada

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecikmiş bi cevap ama bilmiyorum işinize ne kadar yarar; Sivas'ta mega elektronik var. bütün yol bilgisayarlarında başarıyla sonuç almış bir firmadır. hem tamir eder, hem yazılım atar. Birde onun hemen 20 metre ötesinde sadece opel için yazılım atan birisi var, ama sadece yazılımla ilgileniyor bu opelci. her ikiside; ata sanayide mermercilerin hemen orada

ewet, cevap 4 sene kadar gecikmiş.